روند گلزنی کهکشانی‌‌ها به پایان رسید/ گل‌های زده مسی برابر با گل‌های زده رئال!

هفته پنجم لالیگا برای سفیدپوشان رئال مادرید هفته تلخی بود چون نوار بازی‌های همراه با گلزنی‌شان به پایان رسید.

، شکست خانگی یک بر صفر بامداد امروز (پنجشنبه) رئال مادرید برابر رئال بتیس در هفته پنجم لالیگا، نه تنها میان این تیم و رقیب دیرینه‌اش بارسلونا در که در صدر جدول قرار دارد، ۷ امتیاز فاصله انداخت بلکه با یک اتفاق ناخوشایند دیگر برای این تیم همراه بود.

درست در همان بازی که گلزنی می‌توانست رئال مادرید را به تنها رکورددار بیشتری بازی متوالی همراه با گل زده تبدیل کند، بتیس با کلین شیت مردان زین‌الدین زیدان را در سانتیاگو برنابئو شکست داد تا روند ۵۰۰ روزه بازی‌های متوالی همراه با گل زده آنها در عدد ۷۳ متوقف شود، یعنی همان آماری ثبت شده در هه ۶۰ توسط تیم سانتوس برزیل که پله در آن بازی می‌کرد.

رئالی‌ها در حالی تن به این شکست خانگی آن هم بدون گل زده دادند که در همین هفته رقیب سنتی‌شان بارسلونا در بازی خانگی‌اش برابر ایبار، ۶ بر یک پیروز شد که در این بازی ۴ گل را لیونل مسی به ثمر رساند.

به این ترتیب شمار گل‌های لیونل مسی در ۵ هفته سپری شده از آغاز لالیگا به ۹ رسید که این مساوی با تعداد گل‌های تمام بازیکنان رئال مادرید در این فصل از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا بوده است. مسی بیش از نیمی از گل‌های این فصل بارسلونا (۱۷ گل) را در لالیگا به ثمر رسانده است که این شامل ۴ گل به ایبار، هت‌تریک برابر اسپانیول و دو گل برابر آلاوس می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار