برانکو به الهلال فکر می‌کند یا به صدر؟

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر سپاهان

پرسپولیس در شرایطی که با شکست برابر پیکان از شرایط رو به رشد خود فاصله گرفت و در مسیرش سکته به وجود آمد، اکنون در اصفهان باید برابر سپاهان قرار گیرد.

به گزارش "توپ"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ بی توجه به توصیه‌ها و تذکرات سرمربی خود با نمایشی دور از انتظار برابر پیکان، از کسب امتیاز بازماندند تا اکنون برای تصاحب سه امتیاز خارج از خانه و کسب شانس صدرنشینی کار سختی مقابل سپاهان داشته باشند. زردپوشان اصفهانی که علیرغم خریدهای جالب توجه نتوانسته‌اند به نتایج مدنظر دست یابند، اکنون به دنبال پیروزی خانگی هستند تا با شکست، سرخ‌ها را روانه تاریخی‌ترین بازی‌شان برابر الهلال کنند.
برانکو در دیدار برابر پیکان با توجه به خستگی شاگردانش چند تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرد و بیشتر با میدان دادن به بازیکنانی که کمتر فرصت حضور در ترکیب را به دست آورده بودند، سعی در حفظ قوای تیمش برای دیدارهای حساس داشت که البته با شکست مقابل شاگردان مجید جلالی نقشه‌هایش نقش بر آب شد. او اکنون در فاصله ۶ روز مانده به دیدار برابر الهلال شرایط ویژه‌ای را پشت سر می‌گذارد و باید دید برابر سپاهان چه نفراتی را راهی میدان خواهد کرد.


علیرضا بیرانوند؛ سودای کلین شیت در سالروز تولد


انتخاب اول برانکو و کادرفنی‌اش درون دروازه بدون شک شماره یک تیم ملی خواهد بود. بیرانوند که متولد ۳۰ شهریورماه است، اکنون در سالروز تولد خود به دنبال عملکردی رویایی برابر سپاهان است تا آن را خاطره انگیز کند و باید دید برابر حمله‌وران زردپوش به خواسته‌اش خواهد رسید یا خیر.


شجاع خلیل زاده – محمد انصاری


زوج خط دفاعی پرسپولیس را در این دیدار اگر برنامه جدیدی در ذهن برانکو وجود نداشته باشد بار دیگر این دو بازیکن شکل خواهند داد. شجاع خلیل زاده بعد از ۵ سال حضور در سپاهان اکنون انگیزه زیادی در بازگشت به اصفهان دارد و محمد انصاری نیز در غیاب سیدجلال حسینی همچنان انتخاب اول برانکو برای قلب دفاعی است.


صادق محرمی – حسین ماهینی


کاپیتان دوم پرسپولیس بعد از مدت‌ها رکورد شکست‌ناپذیری‌اش با بستن بازوبند را برابر پیکان از دست داد و نمی‌خواهد این اتفاق بار دیگر برای او و تیمش تکرار شود. او اینبار هم در سمت چپ دفاعی حاضر خواهد شد تا صادق محرمی در جستجوی روزهای خوب گذشته‌اش امیدوار به بازگشت رویایی به ترکیب این تیم باشد و جواز حضور برابر الهلال عربستان را نیز به دست آورد.


کمال کامیابی نیا


هافبک شماره ۱۱ سرخپوشان که هنوز فاصله زیادی با کمال رویایی ترکیب این تیم دارد، با توجه به غیبت در بازی رفت مقابل الهلال می‌تواند انتخاب مناسبی تلقی شود تا دیگر بازیکنان این تیم به استراحت بپردازند. با این حال حضور محسن ربیع خواه در ترکیب برای رسیدن به شرایط بازی با توجه به نیمکت نشینی برابر پیکان نیز دور از ذهن نیست، اما هر چه هست بازی کردن کامیابی نیا در این پست بسیار نزدیک‌تر به واقعیت است.


مثلث رویایی برابر سپاهان


وحید امیری، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده در آخرین تمرین این تیم توانستند جواز حضور در ترکیب را به دست آورند و اکنون مهیای آتش‌بازی در نقش جهان هستند. امیری با قدرت پرسینگ بالا و دوندگی بی‌امان و مسلمان با چاشنی بازیکنی فیزیکی و تکنیکی و پاس‌های تمام کننده و فرشاد نیز با قدرت نفوذ بالا در قلب دفاعی حریفان مطمئنا روز سختی را برای هافبک‌های سپاهان رقم خواهند زد.


زوج ایرانی برای تکرار آتش بازی


علی علیپور و مهدی طارمی نیز به عنوان نزدیک ترین بازیکنان به ترکیب اصلی برابر سپاهان شناخته می‌شوند. دو بازیکنی که هماهنگی بالایی با یکدیگر دارند و مجبور نیستند برای دوری از حواشی رسانه‌ای و هواداران حتما به یکدیگر پاس دهند. خصوصا اینکه علیپور قدرت پاسوری بیشتری نیز دارد و این مساله می‌تواند شانس گلزنی پرسپولیس را افزایش دهد. این دو در بازی رفت فصل گذشته برابر سپاهان نیز گلزنان پرسپولیس لقب گرفتند تا این تیم بعد از سال‌ها در اصفهان جشن پیروزی برپا کند و اکنون باید دید قادر به تکرار آتش بازی در اصفهان و اینبار در نقش جهان خواهند بود یا خیر.


ترکیب احتمالی پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، مهدی طارمی، علی علیپور و فرشاد احمدزاده


بازی دو تیم ساعت ۲۰ امشب و در استادیوم نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار