درحال به روز رسانی/ گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمنستان

آغاز ششمین روز مسابقات؛ پارسا در تکواندو با برد شروع کرد

ششمین روز مسابقات داخل سالن آسیا آغاز شد و نمایندگان ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، ششمین روز از مسابقات داخل سالن آسیا آغاز شد و ملی‌پوشان ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

نتایج ورزشکاران ایران در روز ششم مسابقات به شرح زیر است:

تکواندو

*طیبه پارسا نماینده وزن منفی ۵۷ کیلوگرم کشورمان در نخستین گام، موفق شد طیبه اکبری از افغانستان را با نتیجه ۲۳ بر ۶ شکست دهد.

کوراش:

*امید تیزتک در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم به مصاف احسان فلاح النصری از عراق رفت و ظرف ۲۵ ثانیه او را ضربه فنی کرد و به دور بعد راه یافت.

*در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم در بخش مردان قنبرعلی قنبری در اولین دیدار خود به مصاف بهادر خالیموف از تاجیکستان رفت و با کسب یک امتیاز فنی وی را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی وزن خود صعود کرد.

*الیاس علی‌اکبری نماینده کوراش کشورمان که در گام نخست خود در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم قرار بود با حریف ویتنامی خود مبارزه کند به دلیل انصراف کوراش کار ویتنامی به مرحله بعد وزن خود صعود کرده و در این مرحله با محمد عارف از افغانستان پیکار خواهد داشت.

بولینگ:

*باقر احمدی ملی پوش بولینگ ایران به دلیل مصدومیت از رقابت‌های آسیایی داخل سالن انصراف داد. وی که ۲ روز قبل در تمرینات دچار آسیب دیدگی از ناحیه کمر شده بود صبح امروز در رقابت‌های انفرادی حاضر شد و پس از یک فریم به دلیل درد شدید در ناحیه کمر به اجبار از رقابت‌ها انصراف داد.

شطرنج:

*میترا حجازی‌پور در نخستین بازی خود مقابل شطرنج‌باز نپالی به برتری رسید.

اسامی مدال‌آوران ایران تاکنون:

طلا: مسعود جلیلوند (جوجیتسو)، مهدی اسحاقی (تکواندو)، مهدی جلالی (تکواندو)، تیم دوچرخه‌سواری(تیم‌اسپرینت)، سروش احمدی (تکواندو)، سعید رجبی (تکواندو)، حسن تفتیان (دوومیدانی)، پریسا جوادی(تکواندو)، عرفان ناظمی(تکواندو)، بهزاد وحدانی(کوراش)

نقره: مسعود حسن‌زاده (جوجیتسو)، حامد میرزاپور (کشتی سنتی)، زهرا یزدانی (کشتی با کمربند)، مسعود حسن‌زاده (جوجیتسو)، هادی تیران‌ولی‌پور(تکواندو)، کیوان قنبرزاده(پرش ارتفاع)

برنز: فاطمه مداحی (تکواندو)، اسماعیل امیری (کشتی سنتی)، قاسم دازی (کشتی سنتی)، حبیب‌الله ترابی (کشتی سنتی)، لیلا سیاوشی (کشتی سنتی)، ریحانه شیخیان (کشتی سنتی)، داوود عوض‌زاده (کشتی با کمربند)، سعیده رحیمی (کشتی با کمربند)، زهرا مجدی (کشتی با کمربند)، یاسر محمدی (کشتی با کمربند)، سوده کمندانی (جوجیتسو)، حسین کیهانی (دوومیدانی)، زهرا محمودی (کشتی با کمربند)، مسعود جلیلوند (جوجیتسو)، رضا قاسمی (دومیدانی)، لیلا سیاوشی (کشتی با کمربند)، آسیه شجاعی(کشتی با کمربند)، یاسر محمدی(کشتی با کمربند)، رضا احمدنژاد(موی‌تای)، زهرا بوربور(موی‌تای)، امیرحسین کمری(موی‌تای)، امیر مرادی(دوی ۸۰۰ متر)، زهرا باقری(کوراش)

درحال به روز رسانی...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار