مهاجری: در دو دقیقه پایانی بازی با تراکتورسازی خوابمان برد!

وبسایت رسمی توپ - سرمربی پدیده مشهد گفت: متاسفانه در دیدار جام حذفی برابر تراکتورسازی دو دو دقیقه پایانی خوابمان برد و پیروزی را با شکست عوض کردیم.

به گزارش وب سایت نود، رضا مهاجری در خصوص دیدار روز جمعه تیمش برابر تراکتورسازی تبریز از هفته هفتم لیگ هفدهم گفت: تمرینات خوبی را انجام دادیم و این بار خود را آماده دیدار برابر تراکتورسازی کرده ایم. خوشبختانه در این بازی مصدوم و محروم نداریم و با تمام قوا مقابل این تیم پرطرفدار تبریزی به میدان خواهیم رفت.

وی شرایط تیمش را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: از روحیه خوبی برخوردار هستیم و با آمادگی کامل به مصاف تراکتور خواهیم رفت تا بتوانیم شکست در جام حذفی را جبران کرده و سه امتیاز حساس این دیدار را از آن خود کنیم.

وی در خصوص شکست تیمش برابر تراکتورسازی در جام حذفی افزود: متاسفانه دو دقیقه پایانی خوابمان برد و پیروزی را با شکست عوض کردیم. بازیکنانم فکر می کردند که دیگر بازی تمام شده و به دور بعد جام حذفی صعود کرده ایم اما در ۲ دقیقه که بازی را از دست دادیم نتیجه را هم به حریف واگذار کردیم.

مهاجری تاکید کرد: برای این بازی یک اشتباه را دو بار تکرار نخواهیم کرد. بازیکنانم متوجه شده اند که فوتبال ۹۰ دقیقه است و باید سوت پایان بازی را بشنوند و بعد برای پیروزی خوشحالی کنند.

سرمربی پدیده مشهد در پاسخ به این سئوال که آیا هدفتان رسیدن به لیگ قهرمانان است یا خیر؟ ادامه داد: ما ابتدا می خواهیم به بالای جدول برسیم و سپس با تمام توان برای کسب سهمیه آسیایی بجنگیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران خراسانی هم ما و هم سیاه جامگان را حمایت کنند و با حضور در ورزشگاه روحیه خوبی را به بازیکنان ما بدهند تا بتوانیم در بازیهای خانگی حریفانمان را شکست دهیم.

 

۲۰۵۱

مهر

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار