گزارش:

وقتی پائولینیو، مسی، ژاوی و اینیستا شد!

پائولینیو شب گذشته برای اولین بار از ابتدا برای بارسا به میدان رفت و همچون بازی مقابل ختافه موفق به گلزنی شد.

به گزارش "توپ"، بارسلونا سه‌شنبه شب جشنواره گل دیگری در نوکمپ به راه انداخت. شاگردان ارنستو والورده هفته‌ پنجم لالیگا را با پیروزی ۶ بر یک برابر ایبار به پایان رساندند. لیونل مسی در این دیدار چهار گل به ثمر رساند و مرد اول بازی بود اما درخشش پائولینیو نیز در این دیدار قابل توجه بود. مهاجم برزیلی ‌منتقدها و هواداران معترض برای خرید این بازیکن را به سکوت واداشت.

 

 

 

 

او اکنون به عنوان یک پدیده در لالیگا شناخته می‌شود. بارسلونا پس از پیروزی برابر ختافه به لطف گل پائولینیو دوباره شاهد درخشش و گلزنی مهاجم برزیلی‌اش در دیدار برابر ایبار بود.

پائولینیو با ضربه سر پس از ارسال شدن توپ از نقطه کرنر گلزنی کرد. او به مسی پاس گل داد و در گل سوم نیز تاثیرگذار بود. پائولینیو وقتی نتیجه‌ پنج بر یک شد هم‌چون ژاوی هرناندس عمل کرد، مانند مسی گلزنی کرد (هنگام زدن گل دوم تیمش) و وقتی نتیجه‌ سه بر صفر شد هم‌چون آندرس اینیستا عمل کرد. پائولینیو در مجموع فوق‌العاده‌ بود.

 

پس از آسیب‌دیدگی‌ عثمان دمبله و نبودش تا ژانویه، هواداران نگران خط حمله تیم خود شده بودند اما با عملکرد دیشب پائولینیو می‌توانند به آینده امیدوار باشند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار