آرسن ونگر: ویلشر هنوز کاملا آماده نشده است؛ او بازیکنی خاص برای آرسنال به حساب می آید

وب سایت توپ- آرسن ونگر، سرمربی باشگاه آرسنال، ابراز امیدواری کرده است که جک ویلشر هرچه سریع تر آمادگی خود را به دست آورده و بتواند برای کسب جایگاهش در تیم، مبارزه کند.

 

به گزارش توپ، جک ویلشر که پس از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت، در دیدار مقابل کلن فرصت پیدا کرد که ۲۲ دقیقه در میدان حاضر شود، بنابر گفته سرمربی اش آماده است تا روند بهبود خود را تکمیل کند:

" اگر از من بپرسید که آیا ویلشر به ۱۰۰ درصد آماده شده است یا خیر؟ جواب منفی می دهم، اما اضافه می کنم که فاصله چندانی با وضعیت ایده آلش ندارد. او باید با شرکت کردن در رقابت های مختلف، باقی مانده آمادگی خود را به دست آورد. به همین خاطر است که مدام تکرار می کنم که بازی های لیگ اروپا و لیگ کاپ انگلستان، در برهه فعلی اهمیت بالایی برای ویلشر دارند ".

ونگر ادامه داد:

" او به روی کار خود متمرکز بوده و به سختی تلاش می کند. ویلشر می خواهد به جایگاه خود در آرسنال بازگردد و فکر می کنم رقابت جالبی در پست او شکل بگیرد؛ این همان چیزی است که ما می خواهیم ".

" برای ما یک رویا خواهد بود که ببینیم او تمام توان خود را بازیابی کرده است. به جک وقتی که تنها ۱۷ سال سن داشت فرصت بازی کردن دادم. چنین چیزی به این معنا است که قانع شده بودم او توانایی های بالایی دارد و شما هم باید قانع شوید. بازی کردن یک فرد در سن ۱۷ سالگی نشان می دهد که با بازیکنی خاص مواجه هستیم ".

 

اختصاصی توپ

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار