در گفت‌وگو با تسنیم

نیازمند: خوشحالم که سربلند از زمین بیرون آمدم/ خسته بودن پرسپولیس را قبول ندارم

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان گفت: می‌دانستم در بازی مهم مقابل پرسپولیس به میدان خواهم رفت و خیلی خوشحالم که سربلند از زمین بیرون آمدم.

پیام نیازمند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد پیروزی پیکان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما بازی مهمی را بردیم و این پیروزی می‌تواند برای آینده روحیه و انگیزه ما را بیشتر کند. در تمریناتی که داشتیم به خوبی روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کردیم و مهم این بود که در دفاع تیمی عملکرد بسیار خوبی داشتیم و اجازه ندادیم پرسپولیس به گل برسد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیش‌بینی می‌کرد در این بازی به میدان برود، گفت:‌ کادر فنی قبل از بازی با پرسپولیس به من آماده‌باش داده بود و روز بازی متوجه شدم که باید به میدان بروم. می‌دانستم در بازی مهمی به میدان خواهم رفت و خیلی خوشحالم که سربلند از زمین بیرون  آمدم. به‌هرحال این مسابقه برای من بسیار مهم بود و باید خودم را نشان می‌دادم. باید از کمک کادر فنی و هم‌بازی‌هایم تشکر کنم.

نیازمند در واکنش به اینکه برخی معتقدند پرسپولیس در این بازی خسته بود، تصریح کرد: من خسته بودن پرسپولیس را قبول ندارم و معتقدم تیم ما بازی خوبی انجام داد و در نهایت آنقدر خوب دفاع کردیم که توانستیم به برتری برسیم. ما به خوبی پرسپولیس را اداره کردیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان با اشاره به اهدافش در این تیم گفت: من هدف‌های بزرگی داشته و دوست دارم بیشتر خودم را نشان بدهم. مطمئناً تلاش خودم را بیشتر خواهم کرد تا در ترکیب ثابت قرار بگیرم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار