تلاش می‌کنیم فینالیست شویم

مظفر: دو نیمه متفاوت داشتیم و شانس با ما یار نبود

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: دو نیمه متفاوت را از تیم ایران در بازی امروز شاهد بودیم.

، شهرزاد مظفر پس از شکست شاگردانش برابر تیم تایلند در مسابقات داخل سالن آسیا اظهار داشت: امروز بازی سختی را مقابل تایلند داشتیم. حوادث بازی به سود ما رقم نخورد. پنالتی که در اوایل بازی برای تیم تایلند گرفته شد روی روند بازی تاثیر گذاشت.

وی افزود:دو نیمه متفاوت را از تیم ملی در بازی برابر تایلند شاهد بودیم. تیم ما نیمه اول خوب نبود. واقعا آنچه از بازیکنان انتظار داشتم دربازی اجرا نشد. برخلاف آن در نیمه دوم به خوبی ظاهر شدیم وبازیکنان بسیار خوب بازی کردند و بازی را به اتمام رساندند. اما موقعیت‌های ما به گل تبدیل نشد.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ادامه داد: بازی خیلی به سود ما رقم نخورد. تیم تایلند با ما همسان است و در شرایط اینچنینی اتفاقات بازی نیز باید یاری کند. که در این بازی شانس با ما یار نشد. در نیمه دوم تقاص نیمه اول را دادیم و بازی را واگذار کردیم.

مظر یادآورشد: می‌خواستیم به عنوان تیم اول از گروه صعود کنیم و در نیمه نهایی با تیم چین که به نسبت ژاپن راحت تر است بازی کنیم اما محقق نشد. در بازی نیمه نهایی به مصاف تیم ژاپن می رویم که بازی بسیار سختی است. باید همه تلاش مان را برای پیروزی برابر این تیم قرار بدهیم تا با بتوانیم به فینال راه پیدا کنیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار