امیدوارم امروز دست پر از زمین خارج شویم

توفیقی: کارهای لازم برای حل شکایت تیموریان و رضایی انجام شده است

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت که کارهای لازم برای حل شکایت تیموریان و رضایی انجام شده و موضوع در حال برطرف شدن است.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سید پندار توفیقی با اشاره به موضوع برگزاری دیدارهای دوستانه استقلال با بشیکتاش و فنرباغچه ترکیه، گفن: بدون تردید برگزاری دیدارهای دوستانه بین المللی برای تیم های باشگاهی، باعث کمک و بالاتر رفتن سطح تجربی و کیفی تیم ها می شود و می بینید که بزرگترین تیم های دنیا نیز چنین کاری را انجام می دهند. مذاکرات خوبی نیز در این خصوص میان باشگاه های بشیکتاش و فنرباغچه با استقلال انجام شده و علاوه بر انجام بازی های دوستانه، تعاملات خوبی نیز با آنها خواهیم داشت.

وی افزود: همان طور که مدیرعامل باشگاه در اطلاعیه روز گذشته اعلام کرد، هواداران لایق بهترین ها هستند. امیدوارم بدشانسی های پیاپی که در مسائل مختلف از جمله مصدومیت ها پیش آمده، پایان یابد و با تلاش و همدلی که میان کادر فنی و بازیکنان وجود دارد، آبی پوشان در مسابقه امروز موفق و دست پر از زمین خارج شوند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص شکایت کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان به ای اف سی گفت: کارهای لازم در این خصوص انجام شده است. قرارداد کاوه رضایی با آپشن های انگیزشی یک میلیارد و ٦� � میلیون تومان بوده که براساس رایزنی ها و مکاتبات آقای افتخاری، این مسئله در حال برطرف شدن است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار