بعد از گلزنی عکس عموی شهیدم را نشان دادم

عباسیان: مقابل تراکتورسازی اشتباه کنیم دوباره ضربه می‌خوریم

از نظر هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده خراسان هر اشتباه از سوی بازیکنان این تیم در دیدار مقابل پدیده خراسان شکست آنها را به دنبال خواهد داشت.

معین عباسین که در بازی با سایپا یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند در مورد این برد و خوشحالی بعد از گلش به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم. از طرفی خودم هم گل زدم و بعد از این گل عکس عموی شهیدم (شهید مهدی عباسیان) را نشان دادم. امیدوارم که بردهای ما در لیگ برتر ادامه داشته باشد.

هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده خراسان در ادامه افزود: شرایط تیم ما خوب است و حالا خودمان را آماده بازی سخت با تراکتورسازی می‌کنیم. اگر مقابل این تیم اشتباه کنیم دوباره ضربه خواهیم خورد و امیدوارم بازی پرقدرتی را انجام دهیم.

عباسیان در پاسخ به این پرسش که آیا پدیده برای کسب تساوی راهی تبریز خواهد شد، گفت: ما در هر بازی دنبال برد هستیم و مقابل تراکتورسازی هم به چیزی جز گرفتن سه امتیاز  فکر نمی‌کنیم. تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است و کار سختی داریم، ولی ما به مساوی قانع نیستیم. فقط امیدوارم در این مسابقه از اشتباهات گذشته درس گرفته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار