پایان مرحله نهایی لیگ دوومیدانی امید پسران با معرفی برترین‌ها

مرحله نهایی رقابت‌های دوومیدانی لیگ امید پسران با معرفی برترین‌ها خاتمه یافت.

و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، مرحله مسابقات دوومیدانی لیگ امید پسران که با شرکت ۱۰۰ ورزشکار دعوت شده از استان‌های سراسر کشور از صبح دیروز (سه شنبه) ۲۸ شهریور ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، لحظاتی پیش با معرفی برترین‌ها خاتمه یافت.

مطابق بخشنامه رقابت های دو و میدانی لیگ امید به نفرات اول هر ماده ۵ میلیون ریال، به نفرات دوم ۳ میلیون و به نفرات سوم نیز جایزه ۲ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

اسامی برترین‌های مرحله نهایی رقابت های لیگ امید پسران به شرح زیر است:

۸۰۰ متر:

۱- عبدالرحیم درزاده - سیستان و بلوچستان - ۱:۵۴.۷۳ دقیقه

۲- محمد داداله زهی - سیستان و بلوچستان - ۱:۵۵.۳۹ دقیقه

۳- امید امیریان - سیستان و بلوچستان - ۱:۵۵.۵۸ دقیقه

۵ هزار متر:

۱- محمد حاصلی - همدان - ۱۶:۰۷.۰۸ دقیقه

۲- اسماعیل قادری - البرز - ۱۶:۱۱.۷۳ دقیقه

۳- آرش قاسمی - همدان - ۱۶:۱۵.۸۰ دقیقه

پرش بانیزه؛

۱- سجاد احمدی - تهران - ۴.۰۰ متر

۲- سید علی حسینی - قم - ۳.۹۰ متر

پرش سه گام:

۱- حمیدرضا کیا - گلستان - ۱۴.۵۶ متر

۲- مجتبی زاهدی - خراسان رضوی - ۱۴.۱۳ متر

۳- سید مبین مداحی - گلستان - ۱۴.۱۳ متر

 ۱۰۰ متر:

۱- محمدرضا فریدی - قم - ۱۰.۹۹ ثانیه

۲- میثم رشیدی - کردستان - ۱۱.۰۳ ثانیه

۳- مهدی رضایی - قم - ۱۱.۰۳ ثانیه

۱۱۰ متر بامانع:

۱- علی کشاورز - قم - ۱۴.۶۸ ثانیه

۲- علی سلامتیان - قم - ۱۴.۸۸ ثانیه

۳- مسعود کامران - اصفهان - ۱۵.۱۸ ثانیه

۴۰۰ متر:

۱- میلاد ناصح جهان - آذربایجان شرقی - ۴۸.۷۵ ثانیه

۲- مهدی پیرجهان - آذربایجان شرقی - ۴۸.۹۵ ثانیه

۳- فراز مویدی - کرمانشاه - ۴۹.۴۰ ثانیه

پرتاب نیزه:

۱-علی فتح گنجی - لرستان - ۶۱.۴۲ متر

۲- معین محمودیان - خراسان رضوی - ۵۵.۸۷ متر

۳- مهدی عنایتی - ایلام - ۵۴.۵۷ متر

۱۵۰۰ متر:

۱- سید امیر زمان پور - همدان - ۴:۱۱.۱۴ دقیقه

۲- علی غریب - سمنان - ۴:۱۵.۱۳ دقیقه

۳- احمد عامل - خراسان جنوبی - ۴:۱۷.۰۱ دقیقه

پرش طول:

۱- علی خالدی - خوزستان - ۷.۲۸ متر

۲- محمدرضا فیروزکوهی - مازندیان - ۶.۷۸ متر

۳- سبحان امامی - مازندران - ۶.۷۴ متر

پرش ارتفاع:

۱- محمد اختیار آبادی - خراسان رضوی - ۲.۰۰ متر

۲- سید محسن حسینی - خراسان رضوی - ۱.۹۵ متر

۳- علی اصغر شایسته فر - تهران - ۱.۹۵ متر

۳ هزار متر بامانع:

۱- علی غریب - سمنان - ۹:۴۶.۲۳ دقیقه

۲- محمد حاصلی - ۱۰:۰۶.۵۷ دقیقه

۳- علیرضا نوری - فارس - ۱۰:۱۶.۷۹ دقیقه

۴۰۰ متر بامانع:

 ۱- مهدی پیرجهان - آذربایجان شرقی - ۵۵.۱۱ ثانیه

۲- یاسین گنجی - بوشهر - ۵۵.۶۱ ثانیه

۳- محمد امیریان - کرمانشاه - ۵۸.۳۵ ثانیه

۲۰۰متر:

۱-محمدرضا فریدی - قم - ۲۲.۰۷ ثانیه

۲- علی خالدی - خوزستان - ۲۲.۲۹ ثانیه

۳- میثم رشیدی - کردستان - ۲۲.۳۶ ثانیه

پرتاب چکش:

۱- بهراد صبوری راد - فارس - ۶۱.۴۲ متر

۲- پیام صدری - تهران - ۴۷.۵۸ متر

۳- علی ورامینی - تهران - ۳۷.۱۰ متر

پرتاب وزنه:

۱-امیرحسین درویشی - اصفهان - ۱۵.۴۶ متر

۲- محمدتقی مهرعلی - قم - ۱۴.۹۳ متر

۳- محمدامین پوربابایی - گیلان - ۱۴.۲۵ متر

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار