تمجید ادن هازارد از آنتونیو کونته

وب سایت توپ- ادن هازارد، ستاره باشگاه چلسی، در صحبت هایی به تمجید از آنتونیو کونته پرداخته و عنوان کرده است که موفقیت های پرشمار دیگری در انتظار وی هستند.

به گزارش توپ، با تائید کونته، ادن هازارد پس از مدت ها در یک دیدار رسمی (در مقابل ناتینگهام فارست) از ابتدا در ترکیب آبی های لندن قرار خواهد گرفت. این وینگر بلژیکی در صحبت هایی پیش از این بازی گفت:

" حتی پس از یک هفته کار کردن با کونته، حس کردم که پیشرفت داشته ام. او نه تنها در چلسی، بلکه در یوونتوس نیز نشان داده است که مربی قابلی بوده و فکر می کنم سال های درخشانی پیش رویش قرار داشته باشد ".

هازارد سپس با اشاره به نقش جدیدی که کونته به وی محول کرده است، عنوان کرد:

" تاکتیک های فراوانی وجود دارد. به عنوان یک مهاجم، شاید همواره برایتان مطلوب نباشد که دوندگی زیادی داشته باشید، دفاع کنید و همه کارها را انجام دهید، اما حداقل می دانید که در آخر هفته باید چه کاری انجام دهید و آن موقع است که می توانید حتی با چشم هایی بسته نیز بازی کنید ".

" ما به سختی کار می کنیم. تمرینات ساده نیستند و زمان زیادی را در تمرینات پشت سر می گذاریم، اما نتیجه این تلاش ها را در میدان مسابقه می بینیم. ما بازی خوبی از خود ارائه می دهیم و فصل گذشته نیز قهرمان شدیم. می توانید ببینید که کلید رسیدن به موفقیت همین است: کار کردن ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار