اظهارات کونته در رابطه با پدرو در کنفرانس خبری پیش از دیدار با ناتینگهام فارست

وب سایت توپ- آنتونیو کونته، سرمربی باشگاه چلسی، در کنفرانس خبری پیش از دیدار با ناتینگهام فارست در قالب رقابت های لیگ کاپ انگلستان حاضر شده و در رابطه با آخرین وضعیت پدرو رودریگز توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش توپ، عملکرد نه چندان قابل قبول وینگر اسپانیایی آبی های لندن در فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلستان که به مصدومیت های متناوب وی بی ربط نیست، نگرانی ها در رابطه با آینده وی را افزایش داده است. حالا سرمربی مطرح چلسی که با پدرو روابط صمیمانه ای دارد، درباره شرایط کنونی وی صحبت هایی را بیان کرده است:

" پدرو در این فصل خوش شانس نبوده است. فصل را با مصدومیتی جدی در دیدار مقابل آرسنال آغاز کرد؛ جایی که استخوانی در صورتش شکسته شد و پس از آن، با مشکلاتی در مچ پایش رو به رو شد و اکنون نیز، در پای او مشکلاتی وجود دارد. امیدوارم در آینده شانس بیشتر با وی یار باشد ".

کونته ادامه داد:

" مسلما هم اکنون پدرو در تلاش است تا از آخرین آسیب دیدگی اش ریکاوری کند و برای او بسیار مهم است که بتواند کاری انجام دهد؛ زیرا نباید فراموش کرد که وقتی با مصدومیت مواجه می شوید، نمی توانید کاری مثمر ثمر انجام دهید ".

" به هر روی گاهی اوقات از شرایط آرمانی جسمانی خود دور می شوید و به زمان بیشتری برای برگشت به وضعیت مطلوب خود نیاز خواهید داشت. مصدومیت پدرو جدی نیست، اما به زمان کافی برای ریکاوری نیاز دارد ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار