باید سطح بازی‌مان را ارتقا دهیم

اسپالتی: برابر بولونیا کندتر از روال معمول‌مان بودیم/ صحنه بحث‌برانگیزی در پنالتی‌مان ندیدم

سرمربی نراتزوری می‌گوید پنالتی‌ای که داور در بازی شب گذشته برابر بولونیا به سود تیمش گرفت، بحث‌برانگیز نبوده است.

، لوچانو اسپالتی که تیمش پس از چهار پیروزی متوالی در رقابت‌های فصل جدید سری A ایتالیا، شب گذشته (سه‌شنبه) در ورزشگاه دالا آرا توسط بولونیا با نتیجه یک بر یک متوقف شد و برای اولین بار در فصل جدید این رقابت‌ها امتیاز از دست داد، به شبکه تلویزیونی «مدیاسِت پرمیوم» ایتالیا گفت: کندتر از حالت معمول‌مان بودیم و نتوانستیم توپ را آن‌طور که باید توپ را در عرض و به خصوص در خط میانی به خوبی به گردش در بیاوریم، از این‌رو به بولونیا اجازه دادیم که به دروازه ما نزدیک شود.

وی افزود: در نیمه دوم بهتر کار کردیم، اما روی هم رفته وقتی توپ را مقابل حریف سازمان یافته‌ای همچون بولونیا به آرامی به گردش در بیاورید، کار برای حریف آسان‌تر می‌شود. به هر حال نیاز به عزم راسخ‌تر داریم و باید در چالش‌ها ثبات بیشتری داشته باشیم.

سرمربی نراتزوری با اشاره به انتقاد روبرتو دونادونی از پنالتی‌ای که داور در این دیدار به سود اینتر اعلام کرد و ایکاردی در دقیقه ۷۴ آن را تبدیل به گل کرد و نتیجه را به تساوی کشاند، خاطرنشان کرد: اغراق است که بگوییم پیروزی از بولونیا گرفته شد، اما اگر آنها برنده این بازی می‌شدند، ما شکایتی نمی‌کردیم. همچنین صحنه بحث‌برانگیزی در پنالتی‌مان ندیدم. ما این شانس را داشتیم که پس از گذشت ۵۵ ثانیه از بازی در نتیجه پیش بیفتیم و روند بازی را تغییر دهیم.

اسپالتی تأکید کرد: به اعتقاد من، واکنش‌مان در نیمه دوم یکی از بهترین عملکردهای‌مان بود. پس از اینکه اِدر به بازی آمد، ما توپ و میدان را بهتر در اختیار داشتیم و در نیمه زمین بولونیا بودیم، هرچند کیفیت و قدرت لازم را نداشتیم، اما با این وجود سعی کردیم به صورت تیمی واکنش نشان دهیم.  

سرمربی اینتر صحبت‌های خود را این‌طور به پایان برد: هیچکس به شما چیزی هدیه نمی‌دهد و اگر شما در دو یا سه بازی متوالی به پیروزی رسیده‌اید، قرار نیست در بازی بعدی هم حتماً به پیروزی برسید. به هر حال این زنگ خطری است که تیم‌های دیگر هم آنجا و به دنبال کسب امتیاز از شما هستند، بنابراین باید سطح بازی‌مان را ارتقا دهیم.

اینتر در حال حاضر با ۱۳ امتیاز و با یک بازی بیشتر در صدر جدول رده‌بندی سری A قرار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار