هاسی: انصاری‌فرد می‌توانست از المپیاکوس برود/ او باید نشان دهد که از دیگران بهتر است

سرمربی آلبانیایی تیم فوتبال المپیاکوس گفت: کریم انصاری‌فرد فرصت دو هفته‌ای برای خروج از المپیاکوس داشت و می‌توانست از تیم ما جدا شود.

، بسنیک هاسی در نشست خبری پس از بازی شب گذشته (سه‌شنبه) مرحله گروهی جام حذفی یونان برابر آستراس که با برتری ۲ بر یک المپیاکوسی‌ها پایان یافت در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر دلیل عدم حضور کریم انصاری‌فرد در فهرست تیمش گفت: ما سه مهاجم را برای این بازی انتخاب کرده بودیم و می‌خواستیم تمام شانس بازی را در اختیار امانوئل امنیکه (مهاجم نیجریه‌ای تیم المپیاکوس) قرار دهیم. ما محمد بن (مهاجم کوموری) هم را داشتیم و برای تیم المپیاکوس شروع بازی بسیار مهم بود. البته اوروس (مهاجم صربستانی) هم در فهرست ما حاضر بود.

سرمربی تیم المپیاکوس ادامه داد: کریم دو هفته پیش از پایان فصل نقل‌وانتقالات این فرصت را در اختیار داشت و می‌توانست از المپیاکوس برود، اما ماندن را انتخاب کرد. نمی‌دانم پیشنهادی داشت یا نه، اما او می‌خواست با تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی بازی کند. وقتی این کار را می‌کنید در واقع ریسک کرده‌اید. علاوه بر این وقتی شما سخت کار می‌کنید، شانس خواهید داشت. مارتینس همانند کریم است. او سخت کار کرد و با استفاده از فرصت به دست آمده خوب ظاهر شد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: هم انصاری‌فرد و هم مارتینس خوب کار می‌کنند و نگرش خوبی دارند. کریم باید همچنان خوب کار کند و زمانی که شانس بازی پیدا کرد باید نشان دهد که از دیگران بهتر است. ما گروهی هستیم که انتخاب‌های متعددی داریم و در هر بازی با استفاده از تمام قدرت‌های خود می‌خواهیم بهترین انتخاب‌ها را داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار