گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمنستان

شهریان: انتظار مدال‌آوری بیشتری از بانوان داریم

نایب رئیس اول کمیته ملی المپیک گفت: انتظار داریم بانوان کشورمان این‌بار بیشتر از ادوار گذشته بر روی سکو بروند.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، رباب شهریان که به سالن برگزاری رقابت‌های موی‌تای آمده بود تا عملکرد بانوان کشورمان را نظاره کند، گفت: برای حضور در نشست کمیسیون ورزش زنان آسیا و به عنوان عضوی از این کمیسیون به ترکمنستان آمده‌ام و با حضور در سالن‌هایی که ورزشکاران زن کشور عزیزمان مسابقه دارند، ضمن دیدن رقابت‌های آنها برای‌شان ارزوی موفقیت کنم.

وی ادامه داد: شکی نیست در سال‌های اخیر ورزش بانوان رشد بسیاری مطلوبی داشته و حضور آنها در چنین رقابت‌هایی باعث دلگرمی آنها و دیگر بانوان شایسته کشورمان جهت ورود به عرصه ورزش قهرمانی و همگانی می‌شود.

نایب رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: با حضور در چند سالن از مسابقات بانوان کشورمان دیدن کردم و به جرات باید بگویم ورزش بانوان ایران در عرصه قهرمانی رشد محسوسی داشته است. ورزش بانواتن تا در آینده نزدیک پا به پای مردان در رقابت‌های بین المللی آن هم با حفظ حجاب ارزشمند اسلامی برای میهن عزیزمان افتخارآفرینی می‌کنند.

شهریان در پایان تاکید کرد: برای تمای تیم‌های اعزامی به ترکمنستان آرزوی موفقیت کرده و انتظار داریم بانوان کشورمان این‌بار بیشتر از ادوار گذشته بر روی سکو بروند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار