در گفت‌وگو با تسنیم

قربانی: اتفاقات اخیر سرپوش‌گذاشتن روی نقاط ضعف استقلال بود/ پرسپولیس همچنان شانس اول قهرمانی است

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که پرسپولیس همچنان شانس اول قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود.

پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط فعلی استقلال و اتفاقاتی که در چند روز اخیر رخ داد، گفت: خیلی‌ها تصور می‌کنند مشکلات استقلال بیرون زمین است، ولی من معتقدم همه چیز در زمین مسابقه خلاصه می‌شود. استقلال وقتی برنده نمی‌شود طبیعتاً در زمین مشکل دارد و کادر فنی باید مشکلات موجود را برطرف کند. به نظر من اتفاقات چند روز اخیر سرپوش گذاشتن روی نقاط ضعف تیم بود و مسائلی که باید دیده شود، دیده نمی‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه استقلال باید همچنان از منصوریان حمایت کند یا خیر، گفت: این موضوعی است که نیاز به یک تصمیم کارشناسی دارد و هیئت مدیره باید در این مورد تصمیم بگیرد. منصوریان فصل گذشته هم در چنین فضایی قرار داشت، اما در ادامه نتایج خوبی گرفت. باشگاه می‌تواند به او زمان بدهد، ولی مهم این است که منصوریان باید برخی از تفکراتش را تغییر بدهد. او باید مشکلات فنی را برطرف کند و بتواند بهترین استفاده را از بازیکنان استقلال ببرد.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که امسال کدام تیم شانس اول قهرمانی در لیگ برتر است، گفت: بدون شک پرسپولیس همچنان شانس اول قهرمانی است، چون ثبات تیمی دارد. من  معتقدم که ذوب‌آهن نیز خیلی زود به جمع مدعیان اضافه خواهد شد. در این بین نباید از بازی‌های خوب پارس جنوبی هم به سادگی عبور کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار