منتظر گزارش ناظر بازی‌ها هستیم

محمودزاده: پرونده دیدارهای بابل و ماهشهر را به کمیته انضباطی ارسال می‌کنیم

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال گفت: قطعاً پرونده دو دیدار ماهشهر و بابل را به کمیته انضباطی ارسال خواهیم کرد و آنها به تخلفات رسیدگی خواهند کرد.

فریبرز محمودزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ،‌ در خصوص اتفاقات و درگیری‌های دو دیدار لیگ دسته اول در شهرهای ماهشهر و بابل اظهار داشت: در هر دو دیدار در لحظات پایانی گل‌هایی به ثمر رسید و موجب شد این اتفاقات رخ دهد. در ماهشهر هواداران تیم شهرداری ماهشهر احساسی شدند و همین موضوع باعث شد داور و بازیکنان تیم نساجی درون زمین محبوس شوند. نیروی انتظامی عملکرد خیلی خوبی در این بازی داشت و از آسیب دیدن افراد جلوگیری کرد و سعی داشت هواداران را از ورزشگاه خارج کند. ما منتظر گزارش ناظر بازی و عوامل برگزاری هستیم تا آن را به کمیته انضباطی ارائه دهیم.

وی ادامه داد: بدون شک این اتفاقات خوب نیست. جا دارد از فرماندار شهر ماهشهر هم تشکر کنم که سعی کرد این چالش را به حداقل برساند، هرچند بازهم این اتفاقات افتاد. قطعاً گزارش بازی را به کمیته انضباطی ارسال خواهیم کرد، اما باید این را هم بپذیریم که فوتبال جاذبه‌های خودش را دارد و همین امر هم باعث شده به پرتماشاگرترین ورزش دنیا تبدیل شود. هواداران تیم‌ها باید بدانند تازه هفته‌های ابتدایی لیگ است و اگر این اتفاقات تکرار شود در هفته‌های پایانی دچار مشکل خواهیم شد. ما همه هواداران را به آرامش دعوت می‌کنیم و می‌خواهیم با صبوری بیشتری کنار تیم‌های خود باشند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول درباره اتفاقات دیدار تیم‌های خونه‌به‌خونه بابل و فجرسپاسی شیراز و درگیری مدیران دو تیم،‌ تصریح کرد: اتفاقات این دیدار هم مانند بازی  ماهشهر بود. در این دیدار مسئله‌ای در جریان بازی نبود و فقط اتفاقاتی در جایگاه رخ داده است. صحبت‌های مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی و نماینده باشگاه خونه‌به‌خونه را گوش داده‌ایم و قطعاً با دریافت گزارش ناظر بازی آن را به کمیته انضباطی ارسال خواهیم کرد. درستی و نادرستی صحبت‌های مطرح شده از سوی مدیران دو تیم نیز در کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار