درگیری بین کادرفنی ۲ تیم نبود

صالح‌پناهی: اگر شانس با ما یار بود می‌توانستیم بادران را شکست دهیم/ خیلی از داوری لطمه خورده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز تأکید کرد که اگر تیمش کمی‌ خوش‌شانس بود، می‌توانسته بادران را شکست دهد.

علی صالح‌پناهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا درباره تساوی ۲ - ۲  تیم‌های شهرداری تبریز و بادران تهران اظهار داشت: دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند و بازی جانداری را شاهد بودیم. بچه‌های ما خیلی خوب بازی را شروع کردند. بادران هم به لحاظ بازیکنان و کادرفنی تیم خوبی است، اما اگر کمی قدر موقعیت‌های خودمان را می‌دانستیم و شانس با ما یار بود می‌توانستیم پیروز این بازی باشیم.

وی در مورد داوری این دیدار، تصریح کرد: نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم، اما در این دیدار داوری خیلی ما را اذیت کرد. در دو قدمی کمک داور بازیکن حریف با کف پا به ساق بازیکن ما ضربه زد،‌ اما کمک داور هیچ عکس‌العملی نشان نداد. واقعاً نمی‌دانم چه بگویم. بعد از بازی جای استوک بازیکن حریف را روی پای بازیکنم به ناظر بازی نشان دادم. در انتهای بازی هم داور شش دقیقه وقت تلف شده گرفت. در بازی اتفاق خاصی رخ نداد که نیاز به شش دقیقه وقت تلف شده داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در مورد درگیری کادرفنی و بازیکنان دو تیم بعد از بازی عنوان کرد: درگیری نبود. کادرفنی تیم بادران در صحنه پنالتی، اعتراض داشتند که کمک داور بعد از اعتراض آنها پنالتی را اعلام کرد. ما هم به داور گفتیم چرا زمانی که آنها هجوم آوردند برای‌شان پنالتی گرفتید؟! ما واقعاً در لیگ دسته اول از داوری خیلی لطمه خورده‌ایم. در مورد بازیکنان هم من در صحنه نبودم و نمی‌توانم نظر بدهم. ما و کادرفنی بادران با هم دوست و همکار هستیم و بعد از بازی با هم صحبت کردیم. آن‌طور که در رسانه‌ها مطرح شد درگیری در کار نبود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار