خوشحالم که یوفا بازرسی از پاری‌سن‌ژرمن را آغاز کرد

بارتومئو: برای کوتینیو ۱۵۰ میلیون یورو هم نمی‌دادیم چه برسد به ۲۰۰ میلیون

رئیس باشگاه بارسلونا از آغاز تحقیقات اتحادیه فوتبال اروپا برای رسیدگی به تخلفات احتمالی غول‌های پاریس در خصوص نقض احتمالی قانون بازی جوانمردانه مالی ابراز خرسندی کرد.

، خوسپ ماریا بارتومئو معتقد است که برای مبالغی که مسئولان باشگاه‌ها صرف تقویت تیم‌های‌‌شان می‌کند باید سقفی وجود داشته باشد تا از اتفاقی که تابستان امسال در مورد پاری‌سن‌ژرمن و نیمار رخ داد، جلوگیری شود.

نیمار تابستان امسال، کمتر از یک سال پس از تمدید قراردادش با بارسلونا با پرداخت شدن غرامت ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش با آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا راهی پارک دو پرنس شد و با ترک بارسا خشم هواداران و مسئولان این باشگاه را برانگیخت.

به دنبال این اتفاق یوفا به درخواست سازمان لیگ اسپانیا و نیز مسئولان بارسلونا، پرونده‌‌ای را برای رسیدگی به تخطی احتمالی PSG‌ از قانون بازی جوانمردانه مالی آغاز کرد که موجب خرسندی خوسپ ماریا بارتومئو شده است.

بارتومئو در این خصوص اظهار داشت: باشگاه‌ها باید قوانین احترام بگذارند و من هم خوشحالم که پاری‌سن‌ژرمن مورد بازرسی قرار گرفته است، چون این به نفع همه باشگاه‌های اروپایی است.

بارتومئو در ادامه به ماجرای تلاش نافرجام بارسلونا برای خرید فیلیپه کوتینیو از لیورپول اشاره داشت و ادامه داد: نمی‌گویم که برای خرید کوتینیو چقدر پیشنهاد دادیم. لیورپول ۲۰۰ میلیون یورو می‌خواست، اما ما نمی‌خواستیم این رقم و حتی ۱۵۰ میلیون یورو بپردازیم.

برخی از نامزدهای انتخابات ریاست پیشین باشگاه بارسلونا شروع به جمع‌آوری رأی عدم اعتماد برای برکنار کردن بارتومئو کرده‌اند، اما رئیس کاتالان‌ها می‌‌گوید از بابت این اتفاق نگران نیست.

وی عنوان کرد: این اتفاق باعث نشود که بی‌خوابی سراغم بیاید. من دنبال این نیستم که همه را عاشق خودم کنم. تنها هدف من این است که فردی باشم که زیاد کار می‌کند و رئیسی باشم که باعث ارتقای وضعیت باشگاه می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار