پاسخ کنایه‌آمیز همیلتون به هواداری که فتل را بهترین راننده جهان دانست

مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های فرمول یک به هواداری که رقیب آلمانی او را بهترین راننده فرمول یک حال حاضر جهان دانست پاسخی جالب داد.

و به نقل از نشریه دیلی‌میل، لوئیز همیلتون در یک گپ ویدئویی با یکی از دوستداران رشته فرمول یک، خودش را بهترین راننده حال حاضر این رشته دانست.

این هوادار که کوین نام داشت مدعی بود که سباستین فتل، راننده آلمانی تیم فراری که چهار قهرمانی دارد، بهترین راننده فرمول یک حال حاضر جهان است و ادعای او به مذاق همیلتون خوش نیامد.

همیلتون در پاسخ به این هوادار گفت: یک روز شما خواهید دید که فتل بهترین نیست. اگر تا الان به چشم‌پزشک مراجعه نکرده‌ای، خب شاید الان وقتش باشد که این کار را انجام بدهی!

وی ادامه داد: من الان بیشتر از هر زمان دیگری عاشق مسابقه دادن هستم. احساس می‌کنم که نسبت به گذشته بهتر از هر زمان دیگری رانندگی می‌کنم و بی‌نقص‌تر از هر زمان دیگری در دوران حضورم در این رشته هستم که این احساس فوق‌العاده‌ای است. چه کسی می‌داند که آیا ما به رکورد میشاییل شوماخر (هفت قهرمانی) نزدیک خواهیم شد یا نه؟ من دغدغه رسیدن به این رکورد را ندارم، اما رکوردها برای شکستن هستند و یک روز بالاخره یک نفر آنها را خواهد شکست، حالا ممکن است آن شخص من باشم یا یکی دیگر. کسب یک قهرمانی در این رقابت‌ها هم سخت است، چه برسد به اینکه چشم به بالاترین رکورد تاریخ داشته باشی.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار