در گفت‌و‌گو با تسنیم

امینی: کم شدن آب دریاچه آزادی طبیعی است/ قایقرانی می‌تواند یک رشته پر مدال برای ایران باشد

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: آب دریاچه آزادی در پایان تابستان کم می‌شود و با شروع مهرماه دوباره آب دریاچه افزایش پیدا می‌کند.

غلامرضا امینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی در خصوص کاهش آب دریاچه آزادی اظهار داشت: آب دریاچه همیشه در پایان تابستان کم می‌شود، در این زمان هم مثل سنوات گذشته است اما از آنجا که مسابقات آسیایی را در پیش داریم یک مقدار حساسیت‌ها بیشتر است.اعتراض ورزشکاران به حق است، چون وقتی آب دریاچه کم شود در تمرینات تاثیرگذار است اما واقعیت این است که این اتفاق هر ساله رخ می‌دهد و مطمئن هستم بعد از مهر این مسئله حل می‌شود و آب دریاچه افزایش پیدا می‌کند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر بچه‌ها در حال تمرین در دریاچه آزادی هستند. نمی‌گویم همه چیز گل و بلبل است اما این یک مسئله طبیعی است و ما باید همیشه برای این اتفاقات یک برنامه دومی داشته باشیم تا خودمان را تطبیق بدهیم. در حال حاضر نگران بچه‌های کانوپولو هستیم.

رئیس فدراسیون قایقرانی در پایان گفت: تیم ۱۹ مهر به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شود. امسال سال خوبی برای بچه‌های آب های آرام بوده است البته این به معنای این نیست که همه زحمت‌ها را ما کشیده‌ایم نیست بلکه عزیزان ما در گذشته زحمت کشیده‌اند و نتیجه آن امروز مشخص شده است. قایقرانی می‌تواند یک رشته پر مدال برای ایران باشد و این کار بیش از ۱۰ سال قبل آغاز شده و و تا الان هم ادامه داشته است. آب های آرام هم مثل روئینگ نتایج خوبی خواهد داشت. کانوپولو هم خوب می‌درخشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار