طعنه عجیب مدیرعامل به ستاره های تیم

بازیکنان استقلال شب‌ها بیدار هستند؛ صبح‌ها خواب!

افشاگری های مدیران باشگاه استقلال به صحبت های محرمانه درون جلسات هیات مدیره و سرمربی ختم نشد چون مدیرعامل پای رفتار غیرحرفه ای بازیکنان را نیز به میان کشید.

به گزارش "توپ"، در یکی از جنجالی ترین برنامه های ۹۰ در این چند ماه ناکامی های استقلال با حضور مدیرعامل و گفتگوی تلفنی با عضو هیات مدیره و سرمربی تیم واکاوی شد. اتفاقی که نتایج و ماحصل آن، شان و منزلت باشگاه بزرگی مثل استقلال را خدشه دار کرد و تنها تاسف را برای طرفدارانی به ارمغان آورد که تا آن لحظه دیرهنگام از شب منتظر خروجی مثبتی از این واکاوی ها بودند.


در میان تمام واقعیت های تلخی که از زبان حاضران به زبان آمد و جنجال ساز شد، طعنه ای که مدیرعامل استقلال به بازیکنان زد و با زبان بی زبانی غیرحرفه ای گری آنها را به رخ کشید، از اذهان پنهان ماند. افتخاری در بخشی از افشاگری های بی سابقه در باشگاه استقلال مدعی شد به خاطر این که نمی خواهد استقلال در آستانه بازی با ذوب آهن وارد حاشیه شود، قصد ندارد وارد جزئیات شود.


در این لحظه عادل خطاب به مدیرعامل استقلال گفت: الان که ساعت نزدیک های دو بامداد است، بازیکنان خواب هستند و کسی برنامه را نمی بیند که افتخاری با خنده ای تلخ بر لب گفت: بازیکنان استقلال شب ها بیدار هستند چون صبح می خوابند!. طعنه ای سنگین و تلخ از سوی مدیرعامل استقلال به ستاره های این تیم که همه ادعای حرفه ای بودن و بستن قراردادهای حرفه ای را دارند و این نشان می داد که رضا افتخاری چندان از آنها رضایت نداشت.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار