افشاگری نشریه اکیپ درباره درگیری کاوانی و نیمار در رختکن پاری‌سن‌ژرمن

نشریه ورزشی معروف فرانسه جزئیات تازه‌ای را درباره اختلافی که میان ستارگان خط حمله تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن شکل گرفته است، ارائه کرد.

، نشریه اکیپ فرانسه در گزارشی با تیتر «شوک» از دنباله‌دار بودن ماجرای کشمکش نیمار و ادینسون کاوانی برای زدن ضربه پنالتی بازی خانگی یکشنبه شب پاری‌سن‌ژرمن برابر لیون خبر داد.

تصور می‌شد که تلاش و تقلای نیمار و کاوانی برای زدن ضربات پنالتی و ایستگاهی PSG در زمین بازی خاتمه پیدا کرده باشد، اما طبق ادعای اکیپ رویکرد ناپسند این دو بازیکن که اعتراض سرمربی‌شان ارنستو والورده را به همراه داشت به زمان بازی محدود نشده و اختلافات آنها پس از رفتن به رختکن همه ادامه داشته است.

اکیپ نوشته است که مشاجره نیمار و کاوانی در رختکن در خصوص اتفاقی که در زمین بازی رخ داد آنها را تا آستانه درگیری با یکدیگر پیش برد و کاپیتان تیم تیاگو سیلوا که از این ماجرا عصبانی شده بود مداخله کرده و به آنها برای پایان دادن به این ماجرا هشدار می‌دهد. ظاهراً در رختکن ابتدا کاوانی از نیمار در خصوص رفتار نادرستش ایراد می‌گیرد و هم‌تیمی برزیلی‌اش هم با حالتی پرخاشگرانه پاسخ او را می‌دهد و در نهایت با مداخله سیلوا ماجرا خاتمه پیدا می‌کند.

در همین حال کاوانی منتشر شده درباره درگیری او و نیمار مقابل لیون، واکنش نشان داده و مدعی شده است که این اتفاق در دنیای فوتبال طبیعی است.

او به یکی از شبکه‌های تلویزیونی اروگوئه گفت: نمی‌دانم چرا درباره این موضوعات صحبت می‌شود. این چیزها در فوتبال طبیعی هستند. تنها واقعیتی که درباره این اتفاق وجود دارد این است که من با نیمار هیچ مشکلی ندارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار