در گفت‌وگو با تسنیم

ناصحی: بازی ما برابر تراکتورسازی جنبه انتقامی دارد/ در هفته پست‌ها بازیکن باکیفیت داریم

کاپیتان تیم فوتبال پدیده معتقد است که بازی این تیم برابر تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر برای او و هم‌تیمی‌هایش جنبه انتقامی دارد.

رضا ناصحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط فعلی پدیده گفت: ما تا به اینجای مسابقات روند خوبی داشته‌ایم و می‌خواهیم نتایج و بازی‌های خوب‌مان را ادامه دهیم. البته کنار رفتن از جام حذفی ناراحت‌کننده بود، اما تلاش می‌کنیم در لیگ برتر بهترین نتایج را بگیریم. خدا را شکر تا الان هم عملکرد بدی نداشته‌ایم.

هافبک تیم فوتبال پدیده در پاسخ به این پرسش که تیمش در فصل جاری به دنبال چه جایگاهی است، تأکید کرد: ما از ابتدای فصل بحث سهمیه را مطرح کردیم و تقریباً در همه پست‌ها بازیکنان باکیفیت و خوبی داریم. کادر فنی پدیده هم یک کادر توانا و کاربلد است و ما تلاش می‌کنیم تا سهمیه آسیا را بگیریم.

ناصحی در مورد دیدار تیمش برابر تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر نیز تصریح کرد: این مسابقه برای ما جنبه انتقامی دارد، چون در جام حذفی به شکل بدی مقابل تراکتورسازی شکست خوردیم، آنهم در حالی که حق‌مان باخت نبود. امیدوارم در تبریز به نتیجه دلخواه‌مان دست پیدا کنیم.

دیدار تراکتورسازی تبریز - پدیده خراسان در چارچوب هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۴۵ روز جمعه ۳۱ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار