گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمنستان

جلیلوند: اجازه ندهیم طلا و نقره به دست کسی بیفتد/ حسن‌زاده: برایمان مهم نبود چه کسی برنده می‌شود

فینال تمام ایرانی وزن مثبت ۹۴ کیلوگرم جوجیتسو مسابقات داخل سالن آسیا خاتمه یافت تا مدال طلا و نقره این وزن در به نام ایران ثبت شود.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، مسعود جلیلوند اظهار داشت:قبلا در این وزن فقط اماراتی‌ها قهرمان می‌شدند ولی الان چند سالی هست که سکوی این وزن متعلق به ایرانی‌هاست و هدف من و مسعود حسن‌زاده از همان ابتدا این بود که فینال با هم باشیم و اجازه ندهیم طلا و نقره این وزن به دست کسی بیفتد.

دارنده مدال طلای جوجیتسو مسابقات داخل سالن آسیا عنوان داشت: صحنه لذت بخشی است که پرچم کشور عزیزمان بخصوص سکوی اول و دوم آن در کنار هم و متعلق به ایران باشد. یکی از دلایلی که در فینال به هم فن نزدیم این بود که دوست نداشتیم دیگری را ببریم.

مسعود حسن‌زاده ضمن قدردانی از زحمات مربیان و مسئولان فدراسیون گفت: من و مسعود تا فینال همه حریفان را با قدرت شکست دادیم ولی در فینال دیدید که اصلا برایمان مهم نبود چه کسی برنده می‌شود. همین که برای اولین بار در بازی‌های داخل سالن شاهد یک فینال تمام ایرانی بودیم برایمان لذت بخش است.

حسن‌زاده در خاتمه تصریح کرد:خدا رو شکر توانستیم دو مدال ارزشمند برای کاروان ورزشی کشورمان کسب کنیم و همین برایمان ارزشمند است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار