گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکمنستان

درخواست رکابزنان ملی‌پوش پس از کسب مدال طلا: نیاز به پیست چوبی داریم

رکابزنان ملی پوش ایران پس از کسب مدال طلا بازی‌های داخل سالن عنوان کردند با وجود نبود پیست چوبی در ایران دلسوزانه کار کردند و خوشحال هستند موفق به کسب مدال طلا شدند.

خبرنگار اعزامی از ترکمنستان، رکابزنان ملی پوش ایران پس از کسب مدال طلا بازی ها عنوان کردند با وجود نبود پیست چوبی در ایران دلسوزانه کار کردند و خوشحال هستند موفق به کسب مدال طلا شدند.

دانشور: باقدرت بدنی کم و کاستی‌ها را در مسابقه جبران می کنیم
 محمد دانشور در مورد عملکرد تیم در بازی‌های داخل سالن آسیا بیان کرد: ما از نظر سخت افزاری عقب هستیم چون در پیست سیمانی تمرین می‌کنیم و در پیست چوبی مسابقه می‌دهیم و از نظر تکنیکی این دو نوع پیست متفاوت است. اما با کمک خداوند و قدرت بدنی که داریم، کم و کاستی‌ها را جبران می کنیم. حتی دوچرخه‌های ما قدیمی هستند که اگر به روز شود خیلی به ما کمک می‌کند.

 او ادامه داد: باید از کادرفنی  و رئیس هیئت خراسان رضوی تشکر کنم که  در اردوها خیلی به ما کمک کردند.

علی عسگری: به کسب مدال در تیم اسپرینت امیدوار بودیم

علی علی عسگری دیگر رکابزن سرعتی ایران در مورد کسب مدال طلا بازی‌های ترکمنستان گفت: ما شش ماه در پیست سیمانی تمرین کردیم و با توجه به کسب نایب قهرمانی در قهرمانی آسیا به کسب مدال در بازی‌ها هم امیدوار بودیم.

 او ادامه داد: پیست ترکمنستان خیلی سریع بود و ما توانستیم خودمان را با شرایط وفق دهیم و زمان خوبی هم ثبت کردیم . البته در فینال می‌توانستیم بهتر کار کنیم با این حال خوشحالم توانستیم مدال طلا بگیریم و برای این مدال همه تلاش کردند و دلسوزانه کار کردند تا این مدال به دست آید.

خادمی: باید بهتر از این رکاب می‌زدیم

احسان خادمی پس از قهرمانی در بازی‌های داخل سالن آسیا گفت: رقابت خوبی با قزاقستان داشتیم. در نظر داشتیم زمان ۴۴ ثانیه را ثبت کنیم اما جو مسابقه به گونه‌ای شد که دیگر نتوانستیم این زمان را ثبت کنیم. درست است اول شدیم اما باید بهتر از این رکاب می‌زدیم با این حال واقعا باید از کادرفنی تشکر کرد که به ما کمک کردند.

او ادامه داد: تیم قزاقستان خوب رکاب زد چون در پیست چوبی تمرین دارند اما ما در پیست سیمانی تمرین می‌کنیم و این دو پیست خیلی با هم تفاوت دارند. اگر بتوانیم  در پیست ترکمنستان اردو داشته باشیم خیلی خوب است و واقعا زمان زیادی هم برای بازی‌های جاکارتا نداریم و باید خیلی زود برای بازی‌ها آماده شویم.

پراش: مسئولان باید به فکر ساخت پیست چوبی در ایران باشند

محمود پراش هم در مورد شروع کار دوچرخه‌سواری با کسب مدال طلا تاکید کرد: خودم تصادف و آسیب دیدگی شدیدی را پشت سر گذاشتم و در دور اول تلاش کردم به تیم کمک کنم اما در مراحل بعدی کار ملی‌پوشان فوق العاده بود.

 او در مورد نبود پیست چوبی در ایران گفت:  واقعا ترکمنستان پیست فوق العاده‌ای دارد و مسئولان باید به فکر باشند. نباید همیشه فقط از ورزشکاران انتظار داشت و به هر حال باید زیر ساخت‌ها فراهم شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار