در گفت‌وگو با تسنیم

بادامکی: اگر قرار به ‌وقت‌کشی بود بعد از گلزنی این کار را می‌کردیم/ میثاقیان دنبال بازی تدافعی نیست

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان تأکید کرد، بازیکنان این تیم به دنبال وقت‌کشی و بازی تدافعی نیستند.

حسین بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره تساوی تیمش برابر تراکتورسازی و اعتراض بازیکنان این تیم مبنی بر اینکه سیاه‌جامگان اقدام به وقت‌کشی کرده بود، گفت: من معتقدم بازی خوبی را شاهد بودیم و صحبت‌های بازیکنان تراکتورسازی منطقی نیست. اگر می‌خواستیم وقت‌کشی کنیم  این کار را بعد از دقیقه ۸۶ انجام می‌دادیم، درست بعد از زمانی که به گل رسیدیم و باید آن برتری را حفظ می‌‌کردیم. متأسفانه در دقیقه ۹۲ گل خوردیم و بازی مساوی شد.

«نمی‌دانم بازیکنان تراکتورسازی در مورد کدام صحنه اعتراض دارند»، وی با بیان این جمله ادامه داد: فقط در یک صحنه بود که بازیکن ما از ناحیه سر آسیب دید و سرش گیج می‌رفت. حتی در نهایت احمدی تعویض شد و من صحنه دیگری را به یاد نمی‌آورم که دنبال وقت تلف کردن باشیم. این صحبت‌های منطقی نیست و بهتر است که در مورد اصل ماجرا صحبت کنیم.

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به این پرسش که چرا در  اکثر بازی‌های لیگ برتر تماشاگران به میثاقیان لقب اکبر ضدفوتبال را می‌دهند، گفت: شاید در سال‌های گذشته اتفاقاتی افتاده باشد، ولی الان همه چیز فرق کرده است. ما اتفاقاً باید جلوی تراکتورسازی و نفت تهران وقت‌کشی می‌کردیم که اگر این کار را می‌کردیم الان چهار امتیاز بیشتر داشتیم. اتفاقاً الان تنها کسی که به ما می‌گوید فوتبال سرعتی و روبه‌جلو انجام دهیم میثاقیان است و او دنبال بازی تدافعی نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار