هدف ما صعود از گروه مقدماتی به عنوان تیم اول است

مظفر: باید برابر تایلند پیروز شویم

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی‌های تایلند را آنالیز کرده و هدفمان این است که در برابر این تیم پیروز میدان شویم.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهرزاد مظفر، اظهار داشت: پس از پیروزی برابر فلسطین، تمرینات دقیق و فشرده خود را برای کسب آمادگی هر چه بیشتر برابر تایلند پیگیری کرده ایم و امیدوارم در این بازی پیروز میدان شویم.

وی ادامه داد:بازیکنان کاملا آماده هستند و با تمرینات مستمری که برگزار می شود، با روحیه و انگیزه بالایی که دارند، بدون شک بازی جذابی را برابر تایلند از خود به نمایش می گذارند. تمام هدفمان این است که مقابل این تیم به پیروزی برسیم و به عنوان تیم سرگروه به دور بعدی مسابقات راه یابیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان افزود: پیش از اعزام به ترکمنستان، دو بازی دوستانه برابر تایلند و دیدار این تیم مقابل فلسطین را آنالیز کرده و در کلاس تئوری امروزنیز تمامی نکاتی که بازیکنان برابر تایلند باید اجرا کنند، را مطرح می کنیم.

مظفرگفت: هدف ما صعود از گروه مقدماتی به عنوان تیم اول است. با توجه به اینکه اتفاقات بازی در فوتسال را نمی شود پیش بینی کرد، ما سعی خود را به کار می گیریم تا برابر تایلند پیروز شده و در مرحله نیمه نهایی بازیهای آسان تری داشته باشیم.ضمن اینکه نتیجه کسب شده ایران و تایلند برابر فلسطین تا حدودی مشابه است، اگر برابر تایلند مساوی کنیم در نیمه نهایی برابر ژاپن باید به میدان برویم و اگر پیروز شویم، قرعه های بهتری برایمان وجود خواهد داشت.

وی تاکید کرد: با روحیه و انگیزه بالا آماده بازی برابر تایلند هستیم و امیدواریم که در این دیدار موفق شویم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار