امیدوارم پرسپولیس در آسیا و ایران قهرمان شود

محرمی: شانس فینالیست شدن پرسپولیس بیشتر از الهلال است/ کریمی می‌تواند در مربیگری هم موفق باشد

کاپیتان پیشین پرسپولیس معتقد است که علی کریمی می‌تواند موفق در زمان بازیگری را در دوران مربیگری هم تکرار کند.

مجتبی محرمی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ، در خصوص حضور در تمرین نفت تهران و دیدار با علی کریمی گفت: بعد از اینکه کریمی هدایت نفت را برعهده گرفت در تمرین حاضر شدم تا به او تبریک بگویم. برای کریمی در کارش آرزوی موفقیت دارم و معتقدم او همانند دوران بازیگری، می‌تواند در مربیگری هم موفق باشد. البته این موضوع هم مهم است که باشگاه نفت بتواند خواسته‌های کریمی را فراهم کند.

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص شرایط پرسپولیس در لیگ برتر ایران اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و بدون شک شانس اول قهرمانی در لیگ امسال محسوب می‌شود. پرسپولیس برای قهرمانی هیچ چیزی کم ندارد و امیدوارم در نهایت قهرمانی در فصل گذشته را تکرار کند که هواداران خوشحال شوند.

محرمی در خصوص باخت پرسپولیس برابر پیکان گفت: این نتیجه دور از انتظار بود ولی به هر حال باید این را هم در نظر گرفت که پرسپولیس یک بازی سخت را در امارات پشت سر گذاشته بود. پرسپولیس می‌تواند این باخت را جبران کند.

وی در مورد بازی پرسپولیس و الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: هر دو تیم بازی سختی دارند ولی الهلال بیشتر از پرسپولیس می‌‌ترسد. هر چند پرسپولیس دوباره نمی‌تواند در ورزشگاه آزادی بازی کند اما معتقدم شانس بیشتری برای صعود به فینال نسبت به الهلال دارد. امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود و در لیگ برتر هم جام را بالای سر ببرد تا هواداران این تیم خوشحال شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار