هشدار امری به نیمار و کاوانی به خاطر کشمکش برای زدن ضربات

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن به اتفاق جنجالی که در جریان پیروزی خانگی شاگردانش برابر لیون در پارک دو پرنس به وقوع پیوست واکنش نشان داد.

، در حریان بازی شب گذشته (یکشنبه) پاری‌سن‌ژرمن و لیون در پایتخت فرانسه، در دقیقه ۷۹ نیمار و ادینسون کاوانی بر سر زدن یک ضربه پنالتی چند جمله‌ای با یکدیگر صحبت کردند که نتیجه آن اوقات تلخی نیمار به خاطر منع شدن از زدن ضربه پنالتی توسط هم‌تیمی اروگوئه‌ای‌اش بود.

پس از ورود نیمار به پاری‌سن‌ژرمن، این سومین باری است که او و کاوانی برای زدن پنالتی‌های پاری‌سن‌ژرمن کشمکش دارند و این در حالی است که اونای امری، سرمربی تیم، کاوانی را به عنوان پنالتی‌زن اول تیم انتخاب کرده است. پیش از این پنالتی هم دو بازیکن بر سر زدن یک ضربه ایستگاهی با یکدیگر رقابت داشتند که مداخله دنی آلوز - زمانی که توپ از دسترس کاوانی دور نگه داشت و آن را به نیمار داد - اوضاع را بدتر کرد.

اونای امری در کنفرانس خبری پس از بازی به این ماجرا اشاره و اعتراف کرد که اگر این داستان هرچه زودتر در تیمش تمام نشود ممکن است مایه دردسر شود.

امری گفت: به کاوانی و نیمار گفتم که این اختلاف را میان خودشان حل کنند و فکر می‌کنم که بتوانند از این عهده این کار برآیند و ضربات را میان خودشان تقسیم کنند. اگر نتوانند با هم توافق کنند، من برای‌شان تصمیم می‌گیرم. به هیچ وجه نمی‌خواهم این ماجرا برای تیمم دردسرساز شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار