مسئولان از هندبال حمایت کنند

نصرتی: اگر مربی درجه یک داشته باشیم، بهترین تیم آسیا و جهان خواهیم شد/ کسی نیست بازیکنان را کنار هم جمع کند

لژیونر هندبال ایران گفت: اگر یک مربی تراز اول در راس تیم ملی باشد با این پتانسیلی که در اختیار داریم بهترین تیم آسیا و جهان خواهیم شد.

شاهو نصرتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص انتخابش به عنوان بازیکن ماه لیگ هندبال رومانی اظهار داشت: لیگ رومانی ۳ هفته است که آغاز شده و تیم کالاراسی تا کنون ۲ پیروزی و یک شکست داشته و پس از تیم دیناموبخارست و استوا در رده سوم جدول قرار دارد. تنها شکست تیم ما برابر دیناموبخارست رقم خورد. دینامو تیم قدرتمندی است و از حضور برادران استکی و علیرضا موسوی بهره می‌برد.

وی در ادامه افزود: هر ماه بر اساس تعداد گل‌های زده شده و مثمرثمر بودن بازیکنان طی یک نظر سنجی برترین بازیکن ماه انتخاب می‌شود که در ماه گذشته در بین کاندیداها من موفق به کسب بیشترین رای شدم. در نظر سنجی این ماه هم در رده دوم یا سوم هستم.

لژیونر هندبال کشورمان در خصوص سطح لیگ هندبال رومانی تصریح کرد: لیگ رومانی سطح بالایی دارد و بازی‌های سنگینی را در لیگ داریم. ما تمرینات سخت و منظمی را برای آمادگی در لیگ پشت سر می‌گذاریم که البته این تمرینات باعث می‌شود تا اگر اردوی تیم ملی برگزار شد و به اردو دعوت شدیم در آمادگی باشیم. پیش از این نه در باشگاه‌ها تمرینات خوبی داشتیم و نه در اردوها اما در لیگ‌های اروپایی همه چیز نظم دارد و شرایط تمرینات ما خوب است.

وی به غیبت لژیونرها در تورنمنت سئول اشاره کرد و گفت: این مسابقات در HFD برگزار نشد و باشگاه‌ها نیز در خارج از این زمان به بازیکنان اجازه حضور در تیم‌های ملی را نمی‌دهند اما خوشبختانه تورنمنت تونس در آبان ماه برگزار می‌شود و اگر به تیم ملی دعوت شوم با توجه به تعطیلات لیگ رومانی می‌توانم در تیم ملی باشم.

نصرتی تصریح کرد: آرزو دارم هندبال ایران رونق پیدا کند و در تیم ملی بازی کنم. در حال حاضر بازیکنان ایرانی جلوی چشم اروپایی‌ها هستند و مربیان تاپ اروپا می‌خواهند برای تیم ملی ایران کار کنند. بازیکنان ایرانی در هر تیمی که هستند عملکرد فوق العاده‌ای دارند. بازیکنمان در ترکیه، پوریا نوروزی‌نژاد در سوئیس و بازیکنان حاضر در رومانی برای تیم‌هایشان بازیکنان تاثیر گذاری هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگر یک مربی تراز اول در راس تیم ملی باشد و بازیکنان را کنار هم جمع کند با این پتانسیلی که در اختیار داریم بهترین تیم آسیا و جهان خواهیم شد. هندبال ایران بازیکنان خوبی را در اختیار دارد اما کسی نیست که آنها را کنار هم جمع کند.

ملی‌پوش هندبال کشورمان به دلخوری‌های اخیر رحیمی و استعفای وی اشاره کرد و افزود: ما ملی‌پوشان به رحیمی نامه زدیم و از او خواستیم به هندبال بیاید. از وزیر هم خواستیم که استعفای او را قبول نکند و رحیمی در هندبال بماند. اگر مسئولان جایگاه هندبال را درک کنند و از این رشته حمایت کنند اتفاقات خوبی رقم می‌خورد. نوجوانان و جوانان زیادی ما را الگو قرار دادند اما من نمی‌دانم به آنها چه باید بگویم. آیا باید به آنها بگویم که این رشته خوب نیست؟ اگر این را بگویم آیا ممکن نیست این نوجوان از هندبال و یا حتی ورزش دور شود؟ امیدوارم که از هندبال حمایت شود تا به جایگاه خودش برسد و رحیمی هم در هندبال حفظ شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار