درگفت‌وگو با تسنیم

محمودی: تیم را برای قهرمانی در لیگ برتر بسته‌ایم

سرمربی تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل گفت: امسال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم و تیم خود را برای قهرمانی در لیگ برتر بسته‌ایم.

بیان محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی از اواسط مهرماه آغاز می‌شود که از این هفته تمرینات خود را آغاز می‌کنیم. با این که زمان کوتاهی در اختیار داریم اما می‌توانیم برای بازی اول آماده شویم.

وی افزود: سال گذشته عنوان ششم را به دست آوردیم. اما در فصل جدید بازی‌های خود را با قدرت شروع خواهیم کرد و به طور حتم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل خواهیم بود.

سرمربی تیم راهیاب ادامه داد: بازیکنان جدیدی را جذب کرده‌ایم. البته از بازیکنان بومی نیز استفاده می‌کنیم. باتوجه به تغییراتی که در ترکیب تیم راهیاب داشته‌ایم با اعتماد به نفس بالاتری در لیگ برتر حضور پیدا می‌کنیم.

محمودی در باره بازی نخست شاگردانش گفت: بازی نخست ما برابر تیم همیاری است. این در حالی است که آخرین بازی فصل گذشته را برابر این تیم بازی کردیم. همیاری تیم خوبی است. اما درباره شرایط این فصل تیم اطلاعی نداریم. ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با قدرت برابر رقبای خود حاضر شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار