طاهری دست تنها باید با مشکلات بجنگد

حسینی: شرایط دبی برای میزبانی پرسپولیس بهتر است/ بلیت فروشی حق باشگاه پرسپولیس است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که شرایط شهر دبی برای میزبانی دیدار خانگی این تیم مقابل الهلال عربستان بهتر بود.

خبرنگار ورزشی ، سیدجلال حسینی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پیکان گفت: بازیکنان ما خیلی زحمت می‌کشند و تیم‌های حریف هم مقابل ما دفاع می‌کنند و سپس روی ضدحمله به گل می‌رسند. پس از گل هم همین سیستم را پیاده می‌کنند، فوتبال برد و باخت دارد، ما تلاش زیادی می‌کنیم اما فاصله بازی‌ها خیلی به هم نزدیک است و بدن‌ها سخت‌ ریکاوری می‌شود.

وی در خصوص اینکه دیدار نیمه‌نهایی پرسپولیس مقابل الهلال که پرسپولیس در آن میزبان محسوب می‌شود قرار است در عمان برگزار شود، گفت: شرایط دبی بهتر بود و ما طرفداران بیشتری در این شهر داریم. باشگاه تلاش خود را می‌کند اما فدراسیون فوتبال امارات قبول نکرد. 

کاپیتان پرسپولیس در خصوص مطرح شدن صحبت‌هایی در مورد خداحافظی خودش تصریح کرد: نمی‌دانم این چه وضعی است. زمانی که این چیزها را می‌بینم تعجب می‌کنم و وقتی هم که حرفی می‌زنیم ناراحت می‌شوند. شرایط من روز به روز بهتر می‌شود. 

حسینی در پاسخ به این پرسش که در اختلاف باشگاه پرسپولیس و شرکت برهان مبین بر سر فروش بلیت‌های دیدارهای خانگی پرسپولیس حق با کدام یک است، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم حق باشگاه پرسپولیس باشد. باشگاه تلاش می‌کند تماشاچیان بیایند و بخشی از مشکلات باشگاه را حل کنند اما یک شرکتی راحت بلیت‌فروشی را می‌گیرد و پول در می‌آورد. فکر می‌کنم این حق مسلم باشگاه است که باید از آن استفاده کند و پول آن باید به باشگاه پرسپولیس تعلق بگیرد. 

وی در این مورد که اگر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شود و یک ستاره به لوگوی پرسپولیس اضافه شود، آن زمان پرسپولیس هم دارای دو ستاره می‌شود و یکی از کری‌های هواداران استقلال با پرسپولیس از بین می‌رود، گفت: ما به این چیزها فکر نمی‌کنیم. باشگاه شرایط سختی دارد و درگیر پرونده‌های زیادی از جمله پرونده ژوزه است. باشگاه در این شرایط باید حمایت شود اما الان آقای طاهری دست تنها باید با این مشکلات بجنگد. مقابل تیمی قرار داریم که هر سال از سال قبل قوی‌تر است و تیمی با شخصیت در آسیا محسوب می‌شود. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار