برانکو: نمی‌توانم از بازی ضعیف تیمم راضی باشم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد ضعیف تیمش در مصاف با پیکان ابراز نارضایتی کرد.

خبرنگار ورزشی ،‌ برانکو ایوانکوویچ پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پیکان در چارچوب هفته ششم لیگ برتر گفت: نمی‌توانم از این بازی راضی باشم، چون شکست خوردیم. به پیکان بابت برد تبریک می‌گویم. آنها خیلی تلاش کردند و انرژی گذاشتند. وقتی برنده می‌شوید، مستحق هر بردی هستید.

می‌دانستم بازی برابر پیکان چقدر خطرناک است
وی افزود: من برای هواداران‌مان متأسفم که از ما حمایت کردند تا به بازی برگردیم و بتوانیم نتیجه را عوض کنیم، اما نتوانستیم. می‌دانستم این بازی چقدر خطرناک است. مسابقه‌ای که در آن خود را از پیش برنده بدانید و همه فکر کنند راحت برنده می‌شوید، همین است. ضمن اینکه مسابقه‌ای بود که پس از بازی آسیایی در خانه انجام دادیم و شرایط سخت بود. مسابقه‌ای هم بود که نمی‌شد موقعیت چندانی ایجاد کرد. ما در این بازی از روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم و موقعیت‌هایی هم که ایجاد کردیم، از دست رفت. زمان غصه خوردن نداریم، چون پنجشنبه باید با سپاهان بازی کنیم و باید سعی کنیم بهتر شویم.

نتوانستیم بازی همیشگی‌مان را تکرار کنیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: طبیعی است، گل زودهنگام پیکان به آنها روحیه داد که بازی را با نشاط‌تر دنبال کنند. ما هم نتوانستیم بازی همیشگی که سرعتی با پاس‌های دقیق است را تکرار کنیم. تکرار می‌کنم همان چند موقعیتی که به دست آوردیم را هم از دست دادیم، در حالی که در چنین بازی‌هایی باید آنها را گل کنیم. این بازی‌ها بازهم برای ما تکرار می‌شود، در حالی که پیش از این هم در چنین موقعیت‌هایی بودیم و توانستیم راه حل پیدا کنیم.

ادامه دارد ...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار