هفته چهارم سری A

ناپولی، تازه‌وارد لیگ را در هم کوبید/ میلان با گل‌های کالینیچ برد

دیدارهای چهارمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با برد آبی‌پوشان شهر ناپل و روسونری دنبال شد.

، در ادامه دیدارهای روز دوم از هفته چهارم سری A ایتالیا، امروز (یکشنبه) ۴ بازی انجام شد که در مهمترین آنها تیم‌های میلان و ناپولی به پیروزی دست پیدا کردند.

در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان، شاگردان وینچنزو مونتلا میهمان‌شان اودینزه را با نتیجه ۲ بر یک شکست دادند و سومین برد این فصل‌شان را کسب کردند.

 هر ۲ گل این بازی را نیکلا کالینیچ در دقایق ۲۲ و ۳۱ به ثمر رساند. میلان با این پیروزی ۹ امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار گرفت.

در دیگر بازی مهم امروز سری A‌ نیز تیم فوتبال ناپولی در ورزشگاه سن‌پائولو میهمانش بنونتو که جزو تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ است، با نتیجه پرگل ۶ بر صفر از پیش رو برداشت.

آلن ۲، اینسینیه ۱۵، مرتنس ۲۷، ۶۵ (پنالتی) و ۹۰ (پنالتی) و کایخون ۳۲ در این بازی گلزنی کردند. ناپولی با این برد پرگل ۱۲ امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به یوونتوس، در صدر جدول قرار گرفت.

در دیگر بازی‌های امروز فوتبال ایتالیا مصاف تورینو و سامپدوریا در تورین با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت و اسپال،‌ یکی دیگر از تیم‌های تازه صعود کرده به سری A در خانه با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب کالیاری شد.

در ادامه بازی‌های هفته چهارم سری A ایتالیا، ‌از ساعت ۲۰:۳۰ کیه‌وو میزبان آتالانتا خواهد بود و در آخرین بازی هم از ساعت ۲۳:۱۵ لاتزیو میهمان جنوا است.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار