هاشمی همچنان رئیس است

دیوان عدالت اداری: اظهارات خادم خلاف واقع و انتخابات فدراسیون تیراندازی در سال ۹۳ مورد تأیید است

دیوان عدالت اداری به صورت رسمی اعلام کرد که انتخابات فدراسیون تیراندازی در سال ۱۳۹۳ مورد تأیید است و اظهارات امیر رضا خادم معاون وزیر ورزش خلاف واقع است.

، سایت رسمی دیوان عدالت اداری نوشت:

با توجه به اینکه معاون محترم حقوقی، پارلمانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده است که"جمع بندی ما از آرای دیوان عدالت اداری این است آخرین انتخابات برگزار شده برای گزینش ریاست فدراسیون تیراندازی توسط مجمع این فدراسیون به لحاظ قانونی مورد تایید است و خدشه ای بر آن وارد نیست و رئیس منتخب مجمع اخیر می تواند با قدرت کار را ادامه دهد."به اطلاع می رساند جمع بندی و برداشت مزبور نادرست و خلاف واقع است زیرا براساس آخرین رأی نهایی صادره از شعبه سوم تجدیدنظر دیوان عدالت اداری به شماره ۱۵۷۱ مورخ ۹۶/۴/۱۸ راجع به شکایت آقای علی دادگر به طرفیت وزارت ورزش و جوانان مبنی بر ابطال انتخابات ریاست فدراسیون تیراندازی مورخ ۹۳/۸/۲۶ با صدور حکم به غیر وارد بودن شکایت، انتخابات سال ۱۳۹۳ فدراسیون تأیید شده است.

 با عنایت به اینکه متن رای صادره برای وزارت ورزش و جوانان ابلاغ گردیده و پاسخ نامه وزیر محترم نیز در این باره داده شده است، متاسفانه بعضی از مسئولین وزارت ورزش و جوانان اصرار دارند که مفاد حکم صادره را وارونه و برخلاف واقع جلوه دهند. آن چه انتظار می رود این است که همه به قانون تمکین کنند و مطابق احکام قانونی عمل نمایند.
 
روابط عمومی دیوان عدالت اداری

تسنیم با این شرایط مهدی هاشمی همچنان رئیس فدراسیون تیراندازی است. این در حالی است که چندی پیش وزارت ورزش انتخابات این فدراسیون را برگزار کرده و در آن علی دادگر رئیس فدراسیون شده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار