ویسی مورد حمایت شخص استاندار است

پیری: جای نگرانی نیست, نتایج اخیر جبران می‌شود/ با خواست ویسی قطعاً برای جذب بازیکن جدید اقدام می‌کنیم

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان می‌گوید شرایط تیم در ادامه مسابقات بهتر می‌شود و جای نگرانی برای هواداران نیست.

یعقوب پیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص باخت سنگین ۶ بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: در مورد مسائل فنی این مسابقه ویسی حرف‌هایش را زده است. به‌هر ترتیب من فکر می‌کنم شرایط سختی در بازی حکمفرما بود، هم از لحاظ عملکرد فنی و هم از لحاظ نتیجه‌ای که کسب شد. تیم ذوب‌آهن هم برخلاف بازی‌های گذشته, در این بازی موفق شد همه موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کند. کسب نتیجه ۶ بر صفر هر چند سال یک‌بار در فوتبال ما رخ می‌دهد که امیدوارم در ادامه بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.

وی ضمن اشاره به نوسانات تیم‌ها در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر ادامه داد: تیم سپیدرود برخلاف هفته‌های اول که عملکرد خوبی نداشت، این اواخر موفق شده است خوب امتیاز جمع کند و یا سایپا که در ابتدا بسیار خوب بود، حالا دو بازی است که نتیجه‌ها را واگذار کرده به‌همین ترتیب تیم ما هم از این قاعده مستثنی نیست و ان‌شاءالله کادر فنی و بازیکنان با تلاشی که خواهند کرد می‌توانند در آخرِ فصل نتیجه خوبی بگیرند و علاوه بر اینکه دل هواداران را شاد می‌کنند, شکست سنگین مقابل ذوبی‌ها را هم جبران کنند.

پیری در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است بازیکن جدیدی به تیم استقلال خوزستان اضافه شود نیز توضیح داد: ما سه سهمیه بازیکن آزاد داریم که اگر ویسی کمبودی از این لحاظ احساس کرده و به ما اعلام کند, قطعاً برای جذب بازیکنان مدنظر اقدام خواهیم کرد.

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان در پایان افزود: قطعاً از عبدالله ویسی در باشگاه حمایت خواهد شد و همچنین شخص استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش استان هم حمایت‌های لازم را تاکنون داشته‌اند. با توجه به اینکه در طول این شش هفته از لیگ برتر هنوز تیم‌ها از لحاظ جایگاه به ثبات نرسیده‌اند ما امیدواریم که ویسی بتواند تیم را از لحاظ روحی و روانی ترمیم و تقویت کند و از این لحاظ برای هواداران هیچ‌ جای نگرانی وجود ندارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار