برای حضور در رقابت‌های انتخابی زنان جهان- تایلند

ترکیب تیم ایران مشخص شد

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ترکیب ۱۴ نفره تیم ایران برای حضور در رقابت‌های انتخابی زنان جهان در تایلند را اعلام کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله نهایی رقابت‎های انتخابی زنان جهان در گروه ب آسیا از ۲۹ شهریور تا ۲ مهرماه به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می‌شود.

رقابت‌های گروه ب انتخابی قهرمانی زنان جهان در آسیا با حضور تیم‌های ایران، کره شمالی، تایلند، کره جنوبی و ویتنام پیگیری می‌شود و دو تیم برتر سهمیه رقابت‌های قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ که به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود، به دست می‌آورند.

از قاره آسیا علاوه بر ژاپن به عنوان میزبان چهار تیم سهمیه رقابت‌های قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸ را به دست می‌آورند که دو تیم دیگر نیز در مسابقات گروه الف به میزبانی قزاقستان مشخص می‌شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران ۱۴ بازیکن انتخابی خود برای حضور در این رقابت ها را به قرار زیر اعلام کرد:

مهسا صابری، مهسا کدخدا، مینا روستا، ندا چملانیان، الهام فلاح، تهمینه درگزنی، فاطمه امینی، شبنم علیخانی، مونا دریس محمودی، هاله متقیان، زهرا بخشی، مونا آشفته، فاطمه حسنی و مهتا یحیی‌پور.

تیم ملی والیبال بانوان ایران روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه در نخستین مسابقه خود به مصاف تایلند میزبان این رقابت ها می رود. کره شمالی، کره جنوبی و ویتنام دیگر حریفان ایران هستند که به ترتیب در روزهای ۳۰، ۳۱ شهریورماه و دوم مهرماه ملی پوشان کشورمان به مصاف آنان می روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار