بهترین عملکرد تاریخ والیبال ایران را رقم زدیم

معروف: مدال مسابقات جام قهرمانان بزرگ برایمان بسیار پرارزش است

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در گذشته نتایج خوبی کسب کردیم، اما موفق به کسب مدال نشده بودیم، به همین دلیل مدال مسابقات جام قهرمانان بزرگ برایمان بسیار پرارزش است.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف در پایان آخرین دیدار ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان که ۳ بر ۲ فرانسه را شکست داد، اظهار داشت: تیم ملی والیبال ایران برای نخستین بار به مدال جهانی دست یافت. این مدال از آن جهت پر اهمیت است که والیبال ایران در رده سنی نوجوانان و جوانان صاحب مدال جهانی است، اما در رده بزرگسالان تاکنون مدال کسب نشده بود.

وی گفت: برای این مدال زحمات بسیاری کشیده‌ایم. از شش سال گذشته که وارد لیگ جهانی شده‌ایم، والیبال ایران پیشرفت کرد. در گذشته نتایج خوبی کسب کردیم، اما موفق به کسب مدال نشده بودیم. این مدال برایمان بسیار پر ارزش است. مردم ایران هم تیم ملی را با دنبال کردن نتایج، همراهی و حمایت کردند. بدون کسب مدال یک پای ماجرا کم بود که امروز به آن رسیدیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به سئوالی درباره مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸، افزود: در حال حاضر می‌خواهیم این پیروزی و کسب مدال را جشن بگیریم و نمی‌خواهیم به سال آینده فکر کنیم، اما باید بگویم که در سال ۲۰۱۴ به مرحله فینال راه یافتیم اما در آنجا نتایج خوبی کسب نکردیم. به طور قطع با هدف برگزاری بازی‌های خوب و راهیابی به مرحله فینال پا به این رقابت‌ها خواهیم گذاشت. اما از الان چیزی مشخص نیست.

معروف در مورد بازی ایران و فرانسه نیز گفت: می‌دانستیم که بازی طول خواهد کشید و در سطح بالایی هم برگزار خواهد شد. در تمام ست‌ها نتایج بسیار نزدیک بود. هر دو تیم امتیاز به امتیاز و پایاپای پیش رفتند. برای ما مهم بود که مسابقات را با پیروزی به پایان برسانیم و به مدال دست یابیم. خوشحالم و به تیم ایران افتخار می‌کنم. بهترین عملکرد خود را در تاریخ والیبال ایران رقم زدیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار