کوتینیو سکوتش را در مورد بارسلونا شکست

هافبک برزیلی سرخپوشان مرسی‌ساید سرانجام سکوتش را در مورد علاقه‌مندی بارسلونا نسبت به جذبش شکست.

، لیورپول در حالی شب گذشته (شنبه) در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد با نتیجه یک بر یک برابر برنلی متوقف شد که فیلیپه کوتینیو اولین بازی‌اش در فصل جدید این رقابت‌ها را برای سرخپوشان مرسی‌ساید انجام داد. این بازیکن برزیلی در تساوی ۲ بر ۲ چهارشنبه شب لیورپول برای سویا در لیگ قهرمانان اروپا هم بازی کرد تا به نوعی پیوستن او به بارسلونا در فصل جاری منتفی شود.

کوتینیو به شدت مورد توجه باشگاه بارسلونا بود و حتی این باشگاه اسپانیایی که قصد داشت این بازیکن برزیلی را جانشین نیمار کند، پیشنهاد خود را تا ۱۵۰ میلیون یورو بالا برد، اما لیورپول با این انتقال مخالفت کرد. باشگاه بارسلونا بعداً اعلام کرد که لیورپولی‌ها برای موافقت خود با انتقال کوتینیو به نوکمپ درخواست ۲۰۰ میلیون یورو کرده بودند.

کوتینیوی ۲۵ ساله سرانجام سکوتش را درباره پیشنهاد بارسلونا به وی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «ESPN» برزیل شکست و گفت: اتفاقی که افتاد این بود که پیشنهاد همکاری (از سوی بارسلونا) به من شد. در زندگی هم گاهی اوقات شما نسبت به چیزی علاقه‌مند می‌شوید و در مواردی هم علاقه‌مند نمی‌شوید. همانطور که همه می‌دانند هم من و هم خانواده‌ام، نسبت به این پیشنهاد علاقه‌مند بودیم. همانطور که همیشه گفته‌ام برای من افتخاری بزرگ است است که از باشگاه بزرگی همچون بارسلونا پیشنهاد دریافت کردم. با این حال برایم افتخاری بزرگ است که در اینجا هستم، لیورپول هم باشگاهی جهانی است. حالا اینجا هستم و همانند همیشه بهترین بازی‌هایم را برای این تیم انجام خواهم داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار