بزرگترین پیروزی و چشمگیرترین دستاورد باشگاه را در اروپا کسب کردیم

پوتر: سامان هر کاری با توپ می‌کند/ خوش‌شانسم که با چنین بازیکنانی کار می‌کنم

سرمربی تیم اوسترساندس سوئد ضمن تمجید عملکرد ملی‌پوش ایرانی پیروزی برابر زوریا سوئیس گفت: به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم.

، گراهام پوتر پس از پیروزی ۲ بر صفر اوسترساندس در اولین هفته مرحله گروهی لیگ اروپا در خانه تیم اف‌سی زوریا سوئیس گفت: ما یک پیروزی تاریخی را کسب کردیم اما در میان این اتفاق یک همبستگی و رهبری خوبی وجود داشت.

سرمربی تیم اوسترساندس سوئد ادامه داد: خوش‌شانسم که با چنین بازیکنانی کار می‌کنم. این بهترین تیم تاریخ باشگاه بود. بزرگترین پیروزی و چشمگیرترین دستاورد تیم اوسترساندس در لیگ اروپا را کسب کردیم. واقعا به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم. به اتفاق هم مبارزه کردند و بسیار دویدند. بازیکنان اوسترساندس به لحاظ شخصیتی و فنی فوق‌العاده بودند.

پوتر در خاتمه یادآور شد: وقتی شما به گلی می‌رسید روانشناسی بازی تغییر می‌کند. فکر می‌کنم پس از گل شانس زیادی به تیم زوریا برای گلزنی ندادیم. ستاره‌هایی همانند سامان قدوس، کن و هوسام می‌توانند هر کاری را با توپ انجام دهند. ما مهره‌های خوبی در تیم اوسترساندس داریم که باعث پیشرفت خواهند شد.

سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترساندس حضور ۹۰ دقیقه‌ای در بازی بامداد امروز (جمعه) برابر زوریا داشت و زننده گل اول بازی بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار