برترین‌های هفته نخست لیگ دسته یک تیراندازی بانوان معرفی شدند

نخستین هفته لیگ دسته یک تیراندازی بانوان با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر همراه بود.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابت‌ها امروز به میزبانی هیئت قم با حضور ۸ تیم در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

با برگزاری مرحله مقدماتی و حضور بیش از ۵۰ ورزشکار در نهایت در بخش تفنگ، تیم‌های هیئت قم، پاس، نظام مهندسی ساختمان اصفهان و آماج با برتری مقابل تیم های هیئت خراسان رضوی، شرکت ملی پالایش و پخش ، هیات اهواز و هیئت گرمسار به پیروزی رسیدند.

در بخش تیمی تپانچه نیز، تیم های خراسان رضوی، پاس، آماج و نظام مهندسی ساختمان اصفهان با پیروزی در مقابل تیم های هیئت قم، شرکت ملی پالایش و پخش ، هیئت گرمسار و هیئت اهواز به عنوان های برتر دست یافتند.

با غیبت تیم هیئت اهواز در بخش تفنگ و تپانچه در مقابل تیم نظام مهندسی ساختمان اصفهان در نهایت این تیم در هفته اول به عنوان تیم پیروز معرفی شد.

در رده بندی انفرادی رشته تفنگ بادی، نساء پاریاب از نظام مهندسی ساختمان اصفهان، با امتیاز ۴۱۲/۶ در مکان اول، مرضیه باورساد از پاس با امتیاز ۴۱۲/۴ در مکان دوم و محجوب سادات جلالی از خراسان رضوی با امتیاز۴۰۸/۸در مکان سوم ایستادند.

همچنین در رده بندی تپانچه بادی نیز، سامیه یاسی از پاس با امتیاز ۳۷۸ در جایگاه اول، نگین سادات شمسی نژاد از خراسان رضوی با امتیاز ۳۷۷ در جایگاه دوم و فاطمه قنبری نائینی از خراسان رضوی با امتیاز ۳۷۱ در جایگاه سوم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار