والیبال جام قهرمانان بزرگ - ژاپن

رزنده: بازی با ایران، بهترین مسابقه ما بود/ روحیه به تیم ما برگشت

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل گفت: مسابقه امروز بهترین بازی برزیل در جام قهرمانان بزرگ جهان بود زیرا بازیکنان متمرکز عمل کردند.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، برونو رزنده بعد از پیروزی تیم ملی والیبال برزیل برابر ایران در مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: بازی امروز بهترین بازی برزیل در این تورنمنت بود. بازی با ایتالیا ما را دلسرد کرده بود اما با پیروزی امروز روحیه تیم برگشت.

وی با بیان اینکه در بازی امروز بسیار متمرکز عمل کردیم، گفت: امتیاز این بازی برای برزیل بسیار پر ارزش است. تلاش می‌کنیم در بازی فردا برابر آمریکا بهتر از امروز بازی کنیم و پیروز میدان باشیم.

کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال برزیل درباره آخرین وضعیت مصدومیتش خاطرنشان کرد: امروز از ناحیه شانه مشکل داشتم، البته این درد از قبل با من همراه بوده و درد تازه‌ای نیست و از دو روز پیش شدیدتر هم شده است.

وی تصریح کرد: در بازی برابر ایتالیا کمی دردم بیشتر شد و قادر نبودم تمرین کنم و حتی نمی‌توانستم دست راستم را بلند کنم. در زدن سرویس درد بیشتری در شانه‌ام احساس می‌کنم. دیروز کمی استراحت داشتم و فیزیوتراپ تیم خیلی به من کمک کرد تا بتوانیم در بازی امروز به زمین بیایم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار