بارتومئو: مسی با قرارداد جدیدش در حال بازی برای بارسلوناست

رئیس باشگاه بارسلونا مدعی شد که پروسه تمدید قرارداد فوق‌ستاره آرژانتینی این تیم به پایان رسیده و باید آن را قطعی دانست.

، خوسپ ماریا بارتومئو خیال همه هواداران بارسلونا را از بابت آینده لیونل مسی آسوده کرد و گفت که قرارداد جدید این بازیکن آرژانیتنی قطعی است و او الان با تغییراتی که در قرارداد جدیدش اعمال شده در حال بازی برای آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا است.

بارتومئو در گفت‌و‌گو با تلویزیونی اسپانیا گفت: ما با مسی در حال امضای قراردادش عکس خواهیم گرفت و امیدواریم که این اتفاق قبل از پایان سال جاری رخ دهد اما این قرارداد توسط پدر او که مسئولیت رسیدگی به امور حقوقی مسی را دارد امضا شده است. این قرارداد که تا سال ۲۰۲۲ اعتبار دارد امضا شده و مسی الان طبق شروط این قرارداد دارد برای ما بازی می‌کند.

موضوع دیگری که بارتومئو به آن اشاره داشت، آینده و بلاتکلیفی قرارداد آندرس اینیستا، کاپیتان آبی‌و‌اناری‌ها بود که رئیس باشگاه بارسلونا تأکید کرد برای تمدید آن با هافبک ۳۳ ساله کاتالان‌ها به توفق رسیده است. این در حالیست که او پیش از این هم از حصول توافق با اینیستا خبر داده بود اما بازیکن اسپانیایی این موضوع را تکذیب کرد.

رئیس ۵۴ ساله باشگاه بارسلونا عنوان کرد: توافق با اینیستا بسیار خاص و متفاوت خواهد بود. من نمی‌گویم که دقیقاً چه اتفاقاتی در این فرآیند رخ داده است چون این بخشی از مذاکرات خصوص ما است اما و مدیر برنامه‌های او مدت طولانی است که در حال مذاکره‌ایم. اینیستا در تیم ما یک الگو است و تا زمانی که خودش دیگر نخواهد، می‌تواند اینجا بازی کند. آندرس انتقاداتی از باشگاه دارد و برنامه ما هم این است که قرارداد جدید او به گونه‌ای تنظیم شود که تا هر زمان که خواست بتواند بازی کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار