بنزما: تا وقتی که در ترکیب اصلی باشم به رفتن از رئال فکر نمی‌کنم

مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها می‌گوید تا زمانی که زیزو به او برای بازی در ترکیب اصلی اعتماد کند، دلیلی برای جدایی وی از سفیدپوشان مادرید وجود ندارد.

، کریم بنزما در گفت‌و‌گو با شبکه beIN Sport درباره آینده‌اش در رئال مادرید صحبت کرد و اینکه فعلاً قصد وداع با رئال مادرید را ندارد.

بنزما که به دلیل مصدومیت اخیرش حداقل یک ماه خانه‌نشین خواهد بود و به زودی دوران حضورش در رئال مادرید به ۹ سال خواهد رسید، درباره آینده‌اش در سانتیاگو برنابئو گفت: رئال بهترین باشگاه دنیا است. برای من بازی در تیم یک امتیاز بزرگ و مایه غرور است. سطح انتظارات از این تیم بسیار بالاست و هر فصل ما از صفر کارمان را شروع می‌کنیم و باید عملکردمان را در بالاترین سطح حفظ کنیم.

بنزما در پاسخ به این سؤال که آیا در رئال مادرید بازنشسته خواهد شد یا اینکه بازی در تیمی دیگر را هم تجربه خواهد کرد، اظهار داشت: وقتی که شما در ترکیب اصلی هستید، دلیلی ندارد که به رفتن به تیمی دیگر فکر کنید.

مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها درباره اوضاع فعلی و اخیر تیمش تأکید کرد: فکر می‌کنم که ما در یکی از بهترین مقاطع از تاریخ باشگاه رئال مادرید هستیم. تیم‌مان بسیار قوی است اما فقط این بازیکن ترکیب اصلی نیستند که عملکرد خوبی دارند بلکه نیمکت‌نشین ‌ها هم تأثیرگذار هستند.

رفتن یا نرفتن بنزما به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با وجود طرد شدنش از سوی دیدیه‌شان سرمربی تیم ملی فرانسه، موضوعی است که دانستن آن برای خیلی‌ها جالب است. او بعد از متهم شدنش به شراکت جرم در پرونده اخاذی از متئو والبوئنا و تهدید وی به انتشار یک فیلم خصوصی از او، نزدیک به دو سال است که به اردوی خروس‌ها دعوت نمی‌شود و این در حالیست که در پایان فصل فرانسوی‌ها باید خودشان را برای رفتن به جام جهانی آماده کنند.

بنزما در این خصوص گفت: باید ببینیم چه می‌شود. فعلاً که در رئال مادرید هستم. من کارم را می‌کنم و بازی‌هایم را انجام می‌دهم. پس از آن باید دید که چه تصمیمی درباره‌ام گرفته می‌شود.

انتقال جنجالی نیمار از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن و نیز انتقال کایلیان امباپه از موناکو به پاری‌سن‌ژرمن، موضوعات دیگری بودند که نیمار به آنها اشاره داشت.

او عنوان کرد: نمی‌گویم که انتقال نیمار به PSG مرا متعجب کرد چون این اتفاقی بود که خودش دوست داشت رخ دهد اگرچه به نظر من چنین نقل و انتقالی نادر است. بدون شک او دلایل خاص خودش را داشته است. امباپه هم بازیکن بسیار خوبی است. او هنوز جوان است و باید به او فرصت داد چون فوتبال ورزش بسیار سختی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار