مونتلا: از روحیه بازیکنان میلان لذت بردم/ به این پیروزی پرگل نیاز داشتیم

سرمربی میلان از نیاز تیمش به پیروزی پرگل مقابل رقیب اتریشی سخن گفت و از برتری روسونری ابراز خوشحالی کرد.

، وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان پس از برتری ۵ بریک تیمش مقابل آستریاوین در هفته اول مرحله گروهی لیگ اروپا از نیاز روسونری به این برتری روحیه‌ساز سخن گفت.

 او اظهار داشت: شکست سنگین مقابل لاتزیو روحیه ما را خراب کرده بود اما به شخصه از روحیه و کار تیم مقابل آستریاوین لذت بردم.در همان نیمه اول با بازی سرعتی کار را تمام کردیم و هر چند در دقایقی از نیمه دوم به دردسر افتادیم، با این حال سربلند از میدان خارج شدیم. پس از نتیجه بد ابتدای هفته به این پیروزی جهت بازگشت روحیه نیاز داشتیم.البته در آغاز نیمه دوم ضعف‌هایی داشتیم که باید مورد بررسی قرار بگیرد. به هرحال از نتیجه به دست آمده خوشحالم.

 مونتلا در ادامه افزود: ترکیب  ۳ نفره دفاعی ما خوب جواب داد. البته کماکان منتظر یک رومانیولی آماده هستیم.سیلوا گرسنه گلزنی است و در این بازی با استفاده از سرعتش، نهایت بهره را از موقعیت‌ها برد.او به این ۳ گل نیاز داشت و مسلما روز به روز به اعتماد به نفس این بازیکن افزوده می‌شود.چارهان‌اوغلو با پاس‌های عرضی موثرش زمینه‌ساز گلزنی ما شد و تعیین‌کننده بود. شکست مقابل لاتزیو باعث شد  تمام قدرت خودمان را برای فراموشی آن باخت مورد استفاده قرار دهیم. از این جهت می‌توانم بگویم شکست ابتدای هفته به نفع ما تمام  شد! برخلاف بازی‌های قبلی به رقیب اجازه و فرصت ندادیم و باید با همین روند ادامه دهیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار