۶۵۰ میلیون از استقلال طلب کارم

فخرالدینی: نمی‌شود گفت الان ما قعر جدولی هستیم/ مسئولان باشگاه استقلال جواب ما را نمی‌دهند

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اعتقاد دارد اکنون هفته‌های ابتدایی لیگ برتر است و نمی‌شود این تیم را قعر جدولی دانست.

خبرنگار ورزشی خبرگزاری  تسنیم،‌ میلاد فخرالدینی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت طلاییه اظهار داشت: بازی بدی نبود. ما سه موقعیت داشتیم،‌ اما متأسفانه تبدیل به گل نشدند. دو تیم تغییرات زیادی در این فصل داشته‌اند و فکر می‌کنم ما از سال گذشته دو بازیکن تیم‌مان مانده‌اند و از تیم نفت فقط چهار بازیکن.

 وی درباره قعرنشینی تیم گسترش فولاد در جدول رده‌بندی تصریح کرد: امتیازات در جدول نزدیک است و با یک برد تغییرات زیادی در رده‌بندی تیم‌ها به وجود می‌آید. نمی‌شود گفت الان ما انتهای جدول هستیم. فکر می‌کنم هفته به هفته بهتر می‌شویم و هماهنگی بازیکنان بیشتر می‌شود.

مدافع تیم گسترش در پاسخ به این پرسش که آیا او هم از باشگاه استقلال طلبکار است، عنوان کرد: بله من از دو سال پیش ۶۵۰ میلیون از این باشگاه طلب دارم و دو سه بار هم به باشگاه رفتم، اما جواب نگرفتم. این کار خوبی نیست. من پیش آقای افتخاری و توفیقی رفته‌ام، اما جوابی به من نداده‌اند. من بازیکنی نبودم که روی نیمکت استقلال بنشینم و الان دنبال پولم باشم. من در دو سال برای استقلال نزدیک به ۶۰ بازی انجام داده‌ام و واقعاً نمی‌دانم باید چه کاری انجام دهم.

فخرالدینی در پاسخ  به این پرسش که آیا به کمیته انضباطی شکایت کرده است یا خیر،‌ گفت: نه متأسفانه اگر اینجا شکایت کنید خیلی سخت به پول خودت می‌رسید.

وی در واکنش به سؤال که آیا امکان دارد او هم مانند برخی بازیکنان سابق استقلال به AFC شکایت کند، خاطرنشان کرد: مسئولان باشگاه جواب ما را نمی‌دهند و بچه‌ها به همین دلیل به AFC شکایت کرده‌اند. من واقعاً نمی‌دانم چه‌کار کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار