حاشیه دیدار نفت طلاییه - گسترش فولاد

شعار هواداران پرسپولیسی نفت علیه آندو/ حضور کارگردان و بازیگر قدیمی سینما در ورزشگاه تختی

هواداران تیم نفت شعارهایی علیه بازیکن گسترش فولاد سر دادند و حمایت از مالک جدید این باشگاه پرداختند.

خبرنگار ورزشی ، تیم‌های نفت طلاییه و گسترش فولاد از ساعت ۱۹:۴۵ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که دو تیم در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند.

* حدود ۳۰۰ هوادار تیم نفت در ورزشگاه حاضر بودند و در حالی که بسیاری از آنها پرچم پرسپولیس را در دست داشتند، به تشویق علی کریمی پرداختند. آنها همچنین محسن بنگر را با شعار «بنگر آسیایی» تشویق کردند.

* سیروس الوند، کارگردان سینما، عزت‌الله رمضانی‌فر، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به همراه حامد کاویانپور، علیرضا‌ محمد و رضا نورمحمدی، بازیکنان پیشین پرسپولیس در جایگاه ویژه حضور داشتند. همچنین حمیدرضا جهانیان، مالک جدید باشگاه نفت طلاییه هم در ورزشگاه حاضر بود که مورد تشویق هواداران نفت قرار گرفت.

* پیش از شروع مسابقه علی کریمی به سمت نیمکت گسترش فولاد رفت و با ستار همدانی و سایر نیمکت‌نشینان گسترش فولاد خوش‌وبش کرد. لوکا بوناچیچ هم پس از چند دقیقه، به نیمکت گسترش فولاد اضافه شد، اما با کریمی رودررو نشد.

* رضا خالقی‌فر، آندرانیک تیموریان، سامان نریمان‌جهان و سیدمحسن حسینی به سمت نیمکت نفت رفتند و با کریمی خوش‌وبش کردند.

* در دقیقه ۲۴، هواداران نفت یاد و خاطره هادی نوروزی را زنده کردند و با شعار «نوروزی آپاچی» به تشویق او پرداختند.

* در دقیقه ۲۷ که عیسی آل‌کثیر توپ را در اختیار داشت و آن را مستقیم به سمت دروازه گسترش فولاد شلیک کرد که با اعتراض کریمی مواجه شد. سرمربی نفت به آل‌کثیر گفت که او باید توپ را به روی دروازه‌ سانتر می‌کرد.

* در آخرین دقیقه نیمه نخست در محوطه جریمه گسترش فولاد به نظر می‌رسید که توپ به دست مدافع این تیم برخورد کرد. هواداران نفت به شدت اعتقاد به پنالتی داشتند.

* هواداران نفت که بیشتر پرسپولیسی بودند، شعارهایی علیه آندرانیک تیموریان سر دادند. آنها همچنان علیه شرکت بهنام پیشرو کیش شعار دادند.

* میلاد صوری، بازیکن تیم نفت در دقیقه ۴۸ دچار مصدومیت شد و فرشاد هاشمی به جای او به زمین آمد. ۱۰ دقیقه پس از ورود هاشمی به زمین، علی کریمی که روی نیمکت نشسته بود، به‌شدت به عملکرد این بازیکن اعتراض کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار