جادوگر – سامورایی از فرانکن نورنبرگ تا تختی تهران

آندو تیموریان در دیدار امروز تیمش برابر نفتی ها نیز به عنوان کاپیتان پا به میدان گذاشت، دیدار برابر تیمی که علی کریمی را به عنوان سرمربی بالای سر خود می بیند.

به گزارش "توپ"، هافبک گسترشی ها که در ۲۰۰۴ برای اولین بار با پیراهن تیم ملی به میدان آمد پس از درخشش در تیم ملی ب ایران توانست به مجموعه اصلی اضافه شود و زیر نظر برانکو ایوانکوویچ خود را آماده حضور در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان کند و بدین ترتیب اولین تورنمنت مهمی که آندو تیموریان در ابتدای ملی پوش شدنش در آن حضور داشت جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان بود.

 

 

آندو در اولین بازی تیم ملی مقابل مکزیک در ترکیب اصلی به میدان رفت، ترکیبی که علی کریمی را نیز درون خود می دید و به نوعی آن دیدار را می توان اولین برخورد این دو دانست، آن موقع کریمی باتجربه بود و چند سالی می شد برای تیم ملی افتخارآفرینی می کرد و آندو برای اولین بار پا به میدان حساس ملی می گذاشت آن هم در دیداری که در ورزشگاه فرانکن شهر نورنبرگ برگزار می شد.

 

 

سال ها بعد یک بار دیگر این دو به هم رسیدند آن هم در ورزشگاه تختی تهران، جایی که آندو به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه لیگ ایران پا به میدان گذاشت و کریمی در اولین تجربه سرمربیگری خود قرار دارد. این دو پیش از آغاز دیدار به سراغ یکدیگر رفتند و به خوش و بش پرداختند. ۱۱ سال پس از روزی که آندو در اولین تجربه خود به سر می برد و کریمی در اوج پختگی.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار